Bukmacherzy nie wierzą, że w tym tygodniu FC Schalke 04 się pozbiera, ale według mnie nie można ich skreślać, a ten tydzień udowodni, że są realną opcją w walce o nawet drugie miejsce na koniec Spring Splitu, a swoje szanse na to pogrzebie właśnie zespół Splyce.

Po świetnym początku Splitu w wykonaniu Schalke i wygraniu sześciu z pierwszych siedmiu spotkań przyszedł spory kryzys i w ostatnim czasie niemiecka drużyna zanotowała tylko 1-4. Utrzymali trzecie miejsce w lidze, ale na więcej błędów nie mogą sobie pozwolić i myślę, że tutaj z pomocą przychodzi im spotkanie ze Splyce, które w tym sezonie słynie z tego, że ogrywa ekipy znajdujące się niżej od nich w tabeli, ale przegrywa wszystko z tymi, które są wyżej.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Do tego Schalke bardzo mocno wzięło się za treningi indywidualne. Rozegrali prawie 50 solo kolejek w ostatnie dwa dni, przy zaledwie 30 ich rywali. Kolejnym dużym plusem jest sam patch 9.4, bo nie dość, że Memento nie grał Karthusem to często go wykluczali, a i Urgot nie był popularny w ręka Odoamne, a jak już go brał to przegrywali mecz, bo ma na nim 0/3 i też często pojawiał się w ich banach.

Po drugiej stronie barykady jest Vizicsacsi, który lubił Urgota choć rzadko go dostawał 3 gry i 3 zwycięstwa i aż 6 banów drużyn przeciwnych na Urgota w spotkaniach ze Splyce co daje ban co drugą mapę. Do tego aż dziewięciokrotnie banowano Xerxemu Karthusa (75% wszystkich map) i wziął go tylko dwukrotnie i te dwie mapy były wygrane. Jeśli w kogoś miał uderzyć patch 9.4 to właśnie w zespół Splyce dlatego odważnie wchodzę w dodatni handicap zabójstw na Schalke z prognozą 8/10 oraz wygranie mapy przez organizację z Niemiec i tu dam 7.5/10.

MeczTypKursBukmacher
FC Schalke 04 – Splyce1 (+4.5 zabójstw)1.65STS
FC Schalke 04 – Splyce11.95STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułMecz tygodnia w LEC z virtualbet! Misfits vs Team Vitality (Typy i Analiza)
Następny artykułSobotni poranek z LCK! Jin Air Green Wings vs Sandbox Gaming (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.