Świetną ofertę z League of Legends posiada bukmacher STS i postaramy się na tym skorzystać i w spotkaniu Fnatic z ExceL Esports stawiam na dodatni handicap zabójstw w stronę EE.

Fnatic jest największym rozczarowaniem pierwszej części sezonu, ale ludzi 'siedzących’ w League of Legends nie powinno to kompletnie dziwić. Nie dość, że indywidualnie Bwipo, Broxah, Hylissang, a nawet Rekkles są w gorszej dyspozycji, to szczególnie dla legendarnego strzelającego Fnatic nie pasuje obecna meta. Rekkles uwielbia grać postaciami, które rozpędzają się po 3 itemach i bazują na uderzeniu krytycznym, a tych do patcha 9.3 nie ma w ogóle (te spotkanie będzie jeszcze na patchu 9.2).

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Ratio Kill to Death w zespole Fnatic wygląda słabiutko, bo jest to zaledwie 0.63, w pierwszych sześciu spotkaniach gracze Fnatic eliminowali rywali 53 razy, a sami ginęli aż 84 razy (drugi najgorszy wynik w lidze).

W tym aspekcie bardzo niedoceniane ExceL Esports wygląda naprawdę nieźle, bo mają ratio rzędu 1.06 i sami eliminowali przeciwnika 57 razy, a znikali z mapy 54. W ogóle EE jest największą pozytywną niespodzianką z przewidywanego 'dołu tabeli’. Fajna synergia, przemyślana gra i w statystyce zabójstw potrafili wygrać z G2, Misfits, a z Schalke 04 przegrać tylko 6:9

Uważam, że ExceL stać na wygranie tej mapy, a już na pewno utrzymanie handicapu +4.5 zabójstw i na wygraną Excel dam 7/10, a na pokrycie handicapu 8/10.

MeczTypKursBukmacher
Excel Esports – Fnatic1 (+4.5 zabójstw)1.94STS
Excel Esports – Fnatic12.35STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułBonusy na E-sport w Etoto
Następny artykułHit piątkowych spotkań LEC. Team Vitality vs G2 Esports! (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.