Razem z Chinami swój finał rozegra również liga tajwańska i według mnie tutaj może dojść do detronizacji wielokrotnego mistrza jak i reprezentanta na scenie międzynarodowej, czyli ekipy Flash Wolves, a MAD Team ma realne szanse odebrać im koronę i występ na MSI i byłoby to pierwsze MSI bez FW.

Mistrzowie Tajwanu byli znani ze swojego niezmiennego składu niestety do teraz, bo przed Spring Splitem drużynę opuściło aż trójka zawodników Moojin poszedł do Hanwhy Life Esports, a SwordArt i Maple do Suning. Do składu dołączyli zaś Rather, Bugi i Enso, a występów w pierwszej drużynie doczekał się ShiauC, który do tego sezonu był tylko zmiennikiem SwordArta.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Niestety te zmiany nie utrzymały FW na tak wysokim poziomie. Kiedyś potrafili zdemolować tajwańską ligę i nie przegrać chociażby meczu, w tym sezonie było to zaledwie 9-5 w meczach i mega męczarnie w półfinale na AHQ, gdzie wygrali po pięciu mapach, a co jeszcze gorsze w sezonie zasadniczym z MAD przegrali 1-4.

Zawodnicy MAD grają ze sobą już od prawie 1.5 roku i w tym sezonie przynosi to efekty. Na pewno nie jest to poziom starego Flash Wolves, ale trochę wyżej niż obecny FW. Na scenie międzynarodowej kompletnie nie wierzę by jedna czy druga ekipa mogła zagrozić G2, czy SKT, ale raczej i nawet TL, ale w rodzimej lidze uważam, że MAD Team wygra ten finał 3-0, maksymalnie 3-1 i dlatego też wygraną MAD z prognozą 8/10 i -1.5 mapy z prognozą 6.5/10.

MeczTypKursBukmacher
MAD Team – Flash Wolves11.58Etoto
MAD Team – Flash Wolves1 (-1.5)2.20TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWielki finał LPL! Invictus Gaming vs JD Gaming (Typ i Analiza)
Następny artykułForbet powyższa wygrane o 12% w piątek – 19 kwietnia
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.