Początek piątego weekendu w LCK równocześnie kończy pierwszą połowę Spring Splitu, po której można oczywiście wskazać głównego faworyta do wyjazdu na MSI, a jest nią niepokonana formacja Griffin, która przed tym meczem notuje 8 zwycięstw i aż 16-1 w wygranych mapach. Ich dominacja nie podlega dyskusji. Kolejną ich ‚ofiarą’ będzie Gen.G.

Niedawni mistrzowie świata w Spring Splicie mogą walczyć o utrzymanie, bo do tej pory notują zaledwie dwa zwycięstwa i sześć porażek, a w mapach nie wygląda to dużo lepiej, bo zaledwie 7:14. Przegrywali 0:2 z Damwon, Sandbox czy Hanwhą, czyli drużynami, które nastawione są głównie na zgranie drużynowe, a Griffin nie dość, że to ma to i posiada również niesamowite umiejętności indywidualne.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Chociaż na papierze Gen.G nie ma złego składu, bo jest tu wiele gwiazd jak Peanut, CuVee czy Ruler to jednak LCK ma już dużo lepszych zawodników, a jest nią cała piątka Griffin Sword – Tarzan – Chovy – Viper – Lehends. Z zawodników grających we wszystkich mapach pięć pierwszych KDA posiadają zawodnicy Griffin. Oczywiście niekwestionowanym liderem jest Chovy, który gra w sposób genialny, a w ostatnim spotkaniu z KT Rolster nawet na gankach rywali wywalczył trzy zabójstwa, co jest wręcz nieprawdopodobne, ale mechaniki tego zawodnika są z innej planety.

Całe Griffin gra jakby było ‚podłączone’ do jednego mózgu, bo ich umiejętności walk drużynowych są nieziemskie i nawet jeśli uda się jakiemuś zespołowi wyjść dość równo to potem i tak istnieje jedna ekipa, czyli Griffin. Gen.G drużynowo wygląda dużo słabiej i nie widzę tu większych szans, by sprawili sensację i ukradli choć jedną mapę, a na mój typ dam mocne 8/10.

MeczTypKursBukmacher
Gen.G – Griffin0:21.40STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

betfan kod promocyjny