Tegoroczne mistrzostwa Świata zaczniemy od typów długoterminowych dotyczących fazy grupowej, a właściwie kto awansuje z niej do ćwierćfinałów i pierwszym fajnym typem jest postawienie na awans koreańskiego Griffin, którzy w grupie zmierzą się z G2 Esports, Cloud 9 i Hong Kong Attitude. Niewątpliwie jest to ciekawa mieszanka przeróżnych stylów gry w Ligę Legend, ale raczej łatwo jest ustalić hierarchię w grupie A.

O wygranie grupy powinny bić się dwie ekipy Griffin i G2 Esports. Europejczyków, którzy w tym sezonie wygrali wszystko co można wygrać nie trzeba jakoś mocno przedstawiać, bo Jankos i spółka przez cały 2019 rok sami rozdają swoje wizytówki i robią to w sposób wręcz kapitalny, ale myślę, że jakby chcieli ominąć jakąś ekipę w fazie draftu to właśnie byłoby to nudne i bardzo dobre mechanicznie Griffin. Choć to raczej G2 jest faworytem do wygrania grupy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Trzecie i czwarte miejsce powinny zająć tutaj drużyny Cloud 9 i Hong Kong Attitude. Myślę, że Amerykanie turniej zakończą z wynikiem 2-4 zaś drużyna z Tajwanu skończy z 0-6. Choć to C9 zwykle ratowało honor amerykańskiego LCS na tym turnieju to tutaj nie widzę żadnej furtki by byli w stanie zagrozić moim dwóm pewniakom do awansu, a ekipę z Hong Kongu mogliśmy już poznać w fazie Play in, w której mieli niezwykłe szczęście dostając najsłabszych rywali w grupie C i potem już w fazie knockout. Oni swoje mistrzostwo świata już zgarnęli i będą tutaj zdobywać cenne doświadczenie.

Czemu postawiłem na Griffin? To drużyna, która jak jest w formie jest niezwykle stabilna i w samej fazie liniowania potrafią grać najlepiej na świecie. Jedyną ich wadą jest to, że czasem nie radzą sobie z presją, ale ten problem dotyczy tylko już późniejszych faz turnieju/sezonu i rozgrywek Bo5, bo w samy sezonie zasadniczym LCK byli w tym roku zdecydowanie najlepszą koreańską ekipą. Myślę, że ich żelazna taktyka i pragmatyzm na 95% dadzą im awans z grupy.

TypKursBukmacher
Griffin awansuje z grupy1.30TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWalka Dawida z Goliatem! Lowkey Esports vs Damwon Gaming (Typy i analiza)
Następny artykułCzy Damwon Gaming wyjdzie z grupy D? Według mnie tak!
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.