Kto by się spodziewał, że końcówka fazy zasadniczej w LCK zrobi nam się tak ciekawa? Griffin złapało niespodziewaną zadyszkę i w tamtym tygodniu przegrali dwa pojedynki na organizacje, które w Spring Splicie walczą o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Brak adaptacji do patchu i zbytnia pewność siebie mocno skarciła głównych pretendentów do tytułu, a ich słabość będzie chciała wykorzystać Hanwha Life Esports.

Hanwha po ostatnim tygodniu, w którym grali całkiem nieźle, ale nie zdobyli nawet punktu (dwie porażki 1:2 z Damwon Gaming i SKT) mocno skomplikowali sobie szanse awansu do Play offów i powalczenie o wyjazd na MSI, a według mnie praktycznie sobie te szanse zamknęli, bo w tym tygodniu czekają ich mecze z Griffin i Sandbox, a Hanwha z drużynami z góry tabeli po prostu grać nie potrafi.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Prócz jednego zwycięstwa z Kingzone DragonX 2:0 nie zanotowali innych zwycięstw z zespołami wyżej od siebie, mało tego wygrali jeszcze tylko 2 mapy, a ich ogólne statystyki z 'czubem tabeli’ to 1-7 w grach oraz 4-14 w mapach. Inaczej jak solidni średniacy po prostu ich nazywać nie można, ale to spory problem w takich spotkaniach, bo w organizacjach takich jak Afreeca Freecs, czy Gen.G są poszczególni zawodnicy, którzy odpowiednio nafeedowani są wstanie sami pociągnąć gry jak widać nawet na Griffin. Hanwha z kolei bazuje na zespołowości podobnie jak ich jutrzejsi rywale, czy też Sandbox, ale kaliber tego jest zgoła odmienny.

Według mnie Hanwha to perfekcyjna drużyna do tego by Chovy i spółka 'przełamali się’ i zrobili naprawdę duży krok w kierunku wygrania fazy grupowej Spring Splitu. Rozprężenie musiało przyjść prędzej, czy później, ale dla Hanwhy przyszło w bardzo złym momencie, bo bardzo wątpliwe by Griffin chciało doprowadzić do nerwowej końcówki splitu. Myślę, że zobaczymy tutaj dużo lepsze szczególnie picki/bany, ale i mechanikę oraz zespołowość, dlatego też na 2:0 dam mocne 8/10.

MeczTypKursBukmacher
Griffin – Hanwha Life Esports2:01.78Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułBukmacher STS dokonuje zwrotu przegranej. Nawet do 200 PLN.
Następny artykułForbet zwiększa wygrane ze strony mobilnej o 12%
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.