Na pierwszy rzut oka typ wygląda na niemożliwy, ale nie ma takich rzeczy i wierzę, że ostatnia drużyna w lidze dziś pokona polski mały 'dream-team’. Uważam, że będzie to jedna z większych niespodzianek całej fazy grupowej, a i fantastyczne rozpoczęcie ostatniego dnia w Ultralidze.

Czemu tak uważam? Po pierwsze dla PRIDE to już spotkanie o pietruszkę, a więc będą mogli potestować limity różnych postaci. Po drugie PRIDE w dość absurdalny sposób stracili możliwość walki o drugie (premiowane bezpośrednim awansem) miejsce w Ultralidze, bo wczoraj mecz z Rogue przegrali… walkowerem. Rektiv i Kontektiv mieli kłopoty z internetem i nie połączyli się z lobby przez godzinę, co skutkowało walkowerem.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

freebet sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Po trzecie Indictive Esports po wymianie aż czterech z pięciu zawodników gra naprawdę dobrze. Przegrali trzy spotkania, ale nie były to jednostronne mecze, a rywalami byli IHG, Devils.one i Rogue, szczególnie z IHG i Rogue byli o krok od niespodzianek, a złapali i dwa zwycięstwa z Esports Academy i wczoraj na Actinę Pact. Szczególnie wczorajsze spotkanie mi zaimponowało, bo synergia Bolszaka i Chosiiego jak na 3 tygodnie gry była imponująca, a i swoje zrobili Czaru, Bullet i Grk. Małe błędy makro, ale te na pewno już były analizowane i będą poprawiane.

Myślę, że PRIDE tym walkowerem może być dość mocno zdemotywowane, a i niezagrożona trzecia pozycja również dobrze nie wpłynie na koncentrację w tym meczu. Indictive Esports nie ma szans na awans do drugiej fazy grupowej, ale może dziś wydostać się z ostatniego miejsca w grupie i byłby to na pewno mały prywatny sukces tej właściwie nowej ekipy. Jak dla mnie te spotkanie to będzie 50/50, a więc value w stronę Indictive jest olbrzymie.

MeczTypKursBukmacher
Indictive Esports – PRIDE15.95Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułOstatnie spotkania fazy zasadniczej Ultraligi! ACTINA Pact vs Wisła Płock (Typ i analiza)
Następny artykułWeekend w dalekiej Azji! Hanwha Life Esports vs Jin Air Green Wings (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.