Jin Air Green Wings idzie na jakiś absolutny i haniebny rekord ligi. Do tej pory zanotowali 1-24 w mapach i oczywiście 0-12 w grach, a ich następnymi 'oprawcami’ będzie zespół Afreeca Freecs, dla którego punkty z JAG mogą okazać się szalenie ważne w kontekście walki o utrzymanie w lidze.

AF obecnie jest tuż nad przepaścią, bo znajdują się na ósmej pozycji w lidze, a jak wiadomo 9 i 10 miejsce będzie walczyło o utrzymanie i możliwość gry w Summer Splicie. Okazji punktowych będzie jeszcze kilka m.in z Gen.G, czy bardzo ważnego spotkania z KT, ale zwycięstwo z JAG jest bardzo pożądane.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Sama Afreeca nie wygląda w tym sezonie dobrze, zresztą wygrali do tej pory tylko jedno spotkanie 2:0 i to właśnie z JAG. Poza tym udało im się pokonać Gen.G 2:1 i dość niespodziewanie Sandbox 2:1, ale trzeba przyznać, że w ostatnim czasie AF ma czasem takie przebłyski jak m.in ugrana mapa z Damwon, czy Hanwha Life Esports. Za to żadnych przebłysków nie ma JAG i nawet górna alejka oraz las wyglądają tutaj fatalnie.

Dlatego też Lidarang i Malrang w poszczególnych grach wymieniali TaNa i Seize, ale wychodziło to jak wychodziło do tej pory, czyli fatalnie. Choć mają aż 10 zawodników w rosterze to każdy jest tak rozbity psychicznie, że jak wchodzą do gry to widać po nich te zniechęcenie i grę z myślą 'dobra szybkie 0-2 i znikamy z kamery’. W ostatnim spotkaniu z Sandbox przez dwie gry zgromadzili… 5 fragów to najlepiej pokazuje na jakim poziomie jest obecnie JAG. Według mnie jest tu mocne 9/10 na 2:0 w stronę AF.

MeczTypKursBukmacher
Jin Air Green Wings – Afreeca Freecs0:21.57TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPółfinał IEM Masters Katowice Major w CS:GO! Natus Vincere vs ENCE (Typy i Analiza)
Następny artykułGdzie obstawiać Overwatch?
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.