Nie spodziewam się po tym meczu wielkiego widowiska, ale jeszcze mniej prawdopodobne jest to, że JAG uda się wygrać chociażby jedną mapę z Gen.G, które wygląda sporo lepiej niż w wiosennym splicie, w którym do końca walczyli o to by nie grać Play Outów, które musiał przechodzić zespół JAG, ale się obronił przed spadkiem z LCK.

Jednak brak jakichkolwiek wzmocnień w zespole Jin Air Green Wings sugeruje to, że raczej zakręcą się w okół rezultatu z poprzedniego sezonu tj. 1-17 w grach i 3-35 w mapach, może trochę lepszego, ale nie będzie to jakiś mega przeskok, a może parę losowych map więcej, choć bukmacherzy po wygranej mapie na SKT sądzą zdecydowanie inaczej, ale trzeba przyznać, że drużyna Fakera jest w bardzo dużym dołku.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Gen.G z kolei szuka drugiego zwycięstwa latem i uważam, że jutro im się tu uda. Wystartowali dużo lepiej niż na wiosnę i widać, że Kuzan na midzie wniósł sporo ożywienia w drużynie i już udało się sprawić niespodziankę i wygrać z DAMWON, które wiosną w Play Offach zajęło czwarte miejsce w lidze, a sama gra Gen.G naprawdę mogła się podobać.

Według mnie będzie tu łatwe 2:0 dla Gen.G. Owszem na wiosnę stracili jedną mapę przeciwko JAG w ich dwóch spotkaniach, ale obecna forma Kuzana i spółki jest dużo wyższa niż wtedy i dziś tę dobrą dyspozycję powinni potwierdzić. JAG w meczu z KT Rolster pokazało, że wciąż dużo brakuje im do tego by toczyć wyrównane boje w LCK i jeszcze sporo wody upłynie by tak się stało. Na mój typ dam prognozę 7/10.

MeczTypKursBukmacher
Gen.G – Jin Air Green Wings2:01.94eFortuna


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWażny mecz dla obu ekip! Griffin vs Hanwha Life Esports (Typ i Analiza)
Następny artykułBukmacher TOTALBet codziennie nagradza aktywnych swoich graczy bonami po 50 PLN
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.