Jak widać na tabeli powyżej te spotkanie to prawdziwy mecz o wszystko szczególnie, że tuż przed nimi Misfits prawdopodobnie ogra najsłabsze w grupie NYYRIKKI White i zapewni sobie udział w Play Offach do głównej drabinki. Żeby było jasne pierwsze miejsce w tabeli gwarantuje udział w EU Masters zaś miejsca 2-5 zagrają w Play Offach 2v5 i 3v4 o to, kto awansuje do głównej drabinki.

Zatem jednego można być pewnym tutaj drużyny pójdą na przysłowiowe 'noże’, ale już wczoraj pisałem o serbskim zespole i ich problemach, bo skoro Shlatan jest tam wyróżniającym się zawodnikiem to poziom sportowy zespołu niestety nie może być zbyt wysoki. Co potwierdziły wczorajsze spotkania, w których Shlatan znów był najlepszy w swoim zespole.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

MAD Lions po pierwszym tragicznym dniu wczoraj wlało w siebie iskierkę nadziei, a według mnie wygrana z D1 wręcz zapewniła im awans przynajmniej do Play Offów. W sumie nie można zbyt mocno chwalić Hiszpanów po tym spotkaniu, bo zrobili w nim również sporo błędów i dawali szanse swoim rywalom na powrót do gry. Jednak błędy Cinkrofa ze wczesnego etapu gry zaważyły tutaj na losach całego spotkania.

Jednak chciałbym pochwalić dwie osoby z MAD, a są nimi zawodnik górnej alei Yoppa, który na split pushu zrobił kawał dobrej roboty i to dzięki niemu Hiszpanie non stop szachowali Polaków. Drugim jest Samux, u którego jednak widać doświadczenie z LCS. Limity na Tristanie znane prawie w ciemno, solo kill na Luckerze i największa farma w grze. Split push Yoppy można ograniczyć, ale według mnie kluczem do zwycięstwa będzie właśnie Samux, który jest dużo lepszym zawodnikiem od Goldento4st i jeśli zagrają w okół swojego strzelca to Hiszpanie zapewnią sobie awans do Play Offów, a typ oceniam aż na 85%.

MeczTypKursBukmacher
MAD Lions – Crvena Zvezda11.50STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułOstatni dzień fazy grupowej Play In EU Masters. Devils.one vs Diabolus Esports (Typ i Analiza)
Następny artykułWielki finał w LCS NA! Team Liquid vs Team SoloMid (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.