Kto by się spodziewał, że mistrzowie wiosennego splitu w LCK i półfinaliści MSI rozpoczną sezon od przegranych pięciu z sześciu w pojedynkach. Mało tego, bo te pięć spotkań przegrali z rzędu, a pokonali jedynie słabiutkie JAG i to oddając im jedną mapę. Na starcie letniego splitu Faker i spółka prezentują naprawdę fatalny poziom.

KT Rolster nie jest obecnie dużo wyżej, a wręcz sąsiadują ze sobą i choć spodziewałem się tego, że to właśnie KT włączy się w walkę o Play Offy to jednak na tę chwilę Afreeca Freecs i Gen.G wyglądają dużo lepiej i choć powrót PraYa wniósł trochę ożywienia w szeregi KT to jednak wciąż nie jest to wystarczająco dużo by dobijać do czołówki.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

SKT jest pogrążone w bardzo głębokim kryzysie, ale to nie jest tak, że są beznadziejni. Brakuje im trochę decyzyjności w późniejszych etapach gry, gdzie wciąż wkradają się błędy przez które przegrali m.in z Damwon czy Afreecą, a gdyby nie to to ich sytuacja w tabeli wyglądałaby dużo lepiej. Kompozycyjnie wyglądają już dużo lepiej. Może przez MSI nie zdążyli przygotować się do początku splitu, ale teraz ich picki wyglądają już dużo lepiej.

Mam nadzieję, że przez ten tydzień zresetowali się mentalnie i dużo świeżsi przystąpią do pojedynku z KT. Pierwsza piątka szybko im odjeżdża, a ewentualny brak awansu do Play Offów bardzo skomplikuje im drogę na Mistrzostwa Świata. KT nie gra nic wielkiego i jeśli SKT nie popełni szkoleniowych błędów powinni wygrać te spotkanie, a może nawet będzie i 2:0. Ja na swój typ jednak dam 75% prognozę.

MeczTypKursBukmacher
SK Telecom T1 – KT Rolster11.68eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDrugi tydzień Ultraligi! Wisła Płock vs Illuminar Gaming (Typ i Analiza)
Następny artykułA może Chiny? Victory Five vs FunPlus Phoenix (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.