Odmienione Optic Gaming może sporo namieszać w NA LCS!

Optic Gaming jako pierwszy zespół w NA LCS dokonał naprawdę dużych zmian w składzie i stało się to już w tamtym tygodniu, gdzie w głównej drużynie wymieniono aż trzech zawodników tj. Dardocha zastąpił Meteos, Astę – Arrow, a Gate – Big. Tydzień temu nie wyglądało to dobrze, bo skończyli z 0-2, ale siedem dni to dość sporo czasu by poćwiczyć grę jako drużyna.

Bukmacherzy nie bardzo wierzą w przemianę Optic Gaming, ale ja jestem w tej kwestii dużo większym entuzjastą. Po pierwsze Meteos umie świetnie zagrać pod drużynę, a Dardoch to raczej egoista szukający assasinów, po drugie Arrow to bardzo dobry strzelający i cenię go dużo bardziej niż Astę. Po trzecie w tym składzie ich ogólna kompozycja powinna wyglądać zdecydowanie lepiej.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Kolejnym argumentem jest to, że kompletnie nie rozumiem tego faworyzowania Team SoloMid. Broken Blade chce być niemieckim Khanem, ale daleko mu do tego, Akaadian w lesie wcale mnie nie przekonuje. Kolejnym problemem jest tu fakt, że Bjergsen gra na ex mistrza świata – Crowna, a więc i ten legendarny zawodnik środkowej alei może nie pokazać pełni swoich umiejętności przeciwko tak mocnemu zawodnikowi, a jak nie ma Bjergsena = nie ma całego TSM.

Wydaje mi się, że Team SoloMid i ich skład będzie idealnie skontrowany przez drużynę Optic Gaming i jeśli nie popełnią jakiś dużych błędów w fazie wyborów postaci to stawiam tutaj na zdecydowane zwycięstwo Optic, a dam na nich 6.5/10.

MeczTypKursBukmacher
Team SoloMid – Optic Gaming22.25Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzwarty weekend NA LCS przed nami! Na start 100 Thieves vs FlyQuest (Typ i analiza)
Następny artykułZakończenie tygodnia w LCK! Sandbox Gaming vs KT Rolster. (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.