Odmienione Optic Gaming może sporo namieszać w NA LCS!

Optic Gaming jako pierwszy zespół w NA LCS dokonał naprawdę dużych zmian w składzie i stało się to już w tamtym tygodniu, gdzie w głównej drużynie wymieniono aż trzech zawodników tj. Dardocha zastąpił Meteos, Astę – Arrow, a Gate – Big. Tydzień temu nie wyglądało to dobrze, bo skończyli z 0-2, ale siedem dni to dość sporo czasu by poćwiczyć grę jako drużyna.

Bukmacherzy nie bardzo wierzą w przemianę Optic Gaming, ale ja jestem w tej kwestii dużo większym entuzjastą. Po pierwsze Meteos umie świetnie zagrać pod drużynę, a Dardoch to raczej egoista szukający assasinów, po drugie Arrow to bardzo dobry strzelający i cenię go dużo bardziej niż Astę. Po trzecie w tym składzie ich ogólna kompozycja powinna wyglądać zdecydowanie lepiej.

Kolejnym argumentem jest to, że kompletnie nie rozumiem tego faworyzowania Team SoloMid. Broken Blade chce być niemieckim Khanem, ale daleko mu do tego, Akaadian w lesie wcale mnie nie przekonuje. Kolejnym problemem jest tu fakt, że Bjergsen gra na ex mistrza świata – Crowna, a więc i ten legendarny zawodnik środkowej alei może nie pokazać pełni swoich umiejętności przeciwko tak mocnemu zawodnikowi, a jak nie ma Bjergsena = nie ma całego TSM.

Wydaje mi się, że Team SoloMid i ich skład będzie idealnie skontrowany przez drużynę Optic Gaming i jeśli nie popełnią jakiś dużych błędów w fazie wyborów postaci to stawiam tutaj na zdecydowane zwycięstwo Optic, a dam na nich 6.5/10.

MeczTypKursBukmacher
Team SoloMid – Optic Gaming22.25Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

betfan kod promocyjny