Na koniec pierwszego dnia trzeciego weekendu, czyli około 3.00 czasu polskiego zmierzą się ze sobą drużyny Golden Guardians i OpTic Gaming.

GG nie ma łatwego początku sezonu, bo w pierwszych czterech spotkaniach nie zanotowali nawet jednej wygranej i są na ostatnim miejscu w tabeli. Jeszcze gorsze jest to, że są to problemy w grze makro na mapie, bo początki spotkania mieli dość udane i mają 75% skuteczność pierwszej krwi, a do piętnastej minuty ich strata w złocie wynosi zaledwie 560, jak na 0-4 to naprawdę dobre statystyki.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Niestety gry makro nie poprawia się z dnia na dzień. Trzeba tutaj masę treningów, bo głównym powodem jest brak zgrania. Nie chcę mi się wierzyć, że tak doświadczeni zawodnicy jak Froggen, Olleh czy Hauntzer nagle zapomnieli jak poruszać się po mapie. Myślę, że GG jeszcze będzie ciężkim rywalem dla drużyn w NA LCS, ale jeszcze nie teraz.

To świetna okazja dla Optic, by wyjść na plus w statystykach win/loss, bo po dwóch weekendach mają 2-2, ale wszystkie cztery mapy zagrali po czerwonej raczej trudniejszej stronie, a więc te 2-2 to nie jest zły wynik. Do tego w jednym ze spotkań popełnili duży błąd w drafcie pickując Rengara i oddali jedną mapę praktycznie za darmo.

Myślę, że tak oczywisty błąd szybko im się nie powtórzy i to działa na korzyść mojego typu, bo według mnie zagrają tutaj standardowymi wyborami odzwierciedlającymi metę, a mając w swoim składzie takich zawodników jak Crown ex. Samsung, KSV czy Gen.G, czyli mistrza świata z 2017 roku i naprawdę genialnego zawodnika środkowej alei.

GG potrzebuje jeszcze czasu, a OpTic Gaming nauczone swoimi błędami z poprzedniego tygodnia powinno przejść tutaj fazę picków i banów bez żadnych negatywnych niespodzianek, dlatego też daję mocne 8/10 na OG.

MeczTypKursBukmacher
Golden Guardians – OpTic Gaming21.50STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS
zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułLvBet zwiększa wygrane na Ligue 1 o 14%
Następny artykułCo tydzień 20 PLN od LvBet na E-Sport
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.