Już dziś możemy poznać piątego uczestnika Play Offów. Warunki są dwa – przegrana Diablo.Chairs na IHG oraz wygrana Piratów na PRIDE. Myślę, że to bardzo możliwy scenariusz szczególnie, że IHG i Piraci będą zdecydowanymi faworytami swoich spotkań i szczerze wątpię w aż tak duże niespodzianki. Szczególnie, że forma Piratów poszła bardzo mocno w górę i wczoraj zagrali swój najlepszy mecz w sezonie i zdecydowanie pokonali Diablo.Chairs.

PRIDE szuka, kombinuje, testuje, ale wciąż nie może znaleźć tego optymalnego rosteru. Rifty i Raxhy wnieśli dużo ożywienia w ich szeregi, ale jeszcze mimo wszystko czegoś tam brakuje. Do tego Rifty nie byłby sobą, gdyby choć raz nie upadł w fazie liniowania i to zabity solo przez przeciwnika. Ma skłonności do zbyt agresywnej gry, ale w połączeniu z Yuumi dawało to świetny rezultat, choć wątpię, że mały kotek przejdzie fazę banów i nie ma co tutaj rozkminiać tej postaci.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jedna i druga ekipa kładzie bardzo duży priorytet na Yuumi i ta z czerwonej strony zwyczajnie będzie musiała ją zbanować. Piraci wczoraj zagrali świetną, praktycznie bezbłędną gierkę raz po raz kontrując inicjację walk przez Diablo.Chairs. Świetne zawody rozegrał Konektiv i to dla niego bardzo ważne, bo pokazał, że może być carry w tej ekipie. Jednak cały zespół pokazał się świetnie i zadziałał efekt nowej miotły (Veggie już nie trenuje Piratów) i ich makro od razu wyglądało dużo lepiej.

Piraci to bardzo mocna ekipa i może dotychczasowe wyniki tego nie udowadniały, ale może nowy trener poukłada te puzzle, a przecież indywidualnie ci zawodnicy są naprawdę na wysokim poziomie. Obie ekipy w draftach mają podobne priorytety i już ta faza będzie niesamowicie interesująca, ale Piraci świetnie kontrują agresję rywali, a ta szczególnie ze strony Riftiego się pojawi i uważam, że tu kolejną bardzo ważną rolę odegra Konektiv może tym razem do spółki z Behave. Myślę, że będą chcieli wykorzystać błędy w fazie liniowania Riftiego i na tym snowballu oprzeć całą rozgrywkę, a że grają naprawdę mądrze to ta przewaga w zabójstwach powinna powiększać się przez całą grę i bez problemu pokryć linię 7.5 na którą daję 80% szans.

MeczTypKursBukmacher
PRIDE – Piratesports2 (-7.5 zabójstw)1.85STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKolejny mecz Ultraligi! Illuminar Gaming vs Diablo.Chairs (Typy i analiza 04.03.2020)
Następny artykułHit Ultraligi! K1CK Neosurf vs AGO Rogue (Typy i analiza 04.03.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.