Dziś czekają nas dwa bardzo ciekawe spotkania w chińskim LPLu i w pierwszym postawiłem na 1×2 , a tutaj wejdę w linię u/o choć uważam, że te kursy to wciąż spore value na Dominus i nie robiłbym aż takich faworytów z IG, które faktycznie sprawiło bardzo dużą niespodziankę pokonując FunPlus Phoenix, ale sam mecz, a raczej jego poziom raczej mocno rozczarował i pozostawił wiele do życzenia.

Faktem jest, że żeby nie jakieś przedziwne missplay’e na pierwszej mapie to FPX zamknęło by te starcie w dwóch mapach, ale błędy trzeba wykorzystywać i tutaj wielkie brawa szczególnie dla Puff’iego, któremu w ważnych momentach nie zadrżała ręka i zagrał tę serię poprawnie, a może nawet dobrze. Pod względem zabójstw nie wyglądało to również źle, bo w każdej mapie pojawiło się ich naprawdę dużo. Pierwsza mapa – 57 zabójstw, druga – 30 i trzecia – 29 zabójstw i ja taki scenariusz biorę w ciemno.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Dominus Esports to jedna z tych ekip, która w tym szalonym okienku transferowym zachowała spokój i nie przeprowadziła żadnej wielkiej rewolucji. Właściwie jedynym ruchem wartym odnotowania jest przyjście xiye do tej organizacji. Myślę, że to jest bardzo dobre posunięcie, bo mimo, że w ostatnim sezonie zajęli dalekie 11 miejsce i nie jest to wynik imponujący, ale potencjał w tej ekipie tkwi na minimum top 8 i kto wie, czy xiye nie będzie swojego rodzaju 'zapalnikiem’ i cała drużyna będzie grać na miarę swojego potencjału.

Obecna meta, obecną metą, ale zmiany na samej mapie jakie przygotowało nam Riot Games poniekąd wymuszają walki drużynowe już od wczesnego etapu gry i widać, że w Chinach się temu podporządkowano, a walka o smoki jest naprawdę ciekawa. Do tego buff z czterech smoków jest naprawdę mocny bez względu jaki to żywioł i ekipy będące nawet do tyłu po prostu muszą ryzykować, a same LPL przecież i tak było mocno agresywne i padało tam wiele zabójstw. Każdy wie jaki styl gry ma IG, ale i Dominus potrafi szczególnie mocno forsować walki 5v5, a więc idealne na obecne smoki. Wydaje mi się, że dwukrotnie pokryją over 27.5 zabójstw i na obie mapy daję tę samą 80% prognozę.

MeczTypKursBukmacher
Invictus Gaming – Dominus EsportsOver 27.5 zabójstw1.84STS
Invictus Gaming – Dominus EsportsOver 27.5 zabójstw1.84STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułMocne zakończenie pierwszej kolejki! Edward Gaming vs Top Esports (Typy i analiza 19.01.2020)
Następny artykułRusza nowy sezon LEC! Fnatic vs Origen (Typ i analiza 24.01.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.