Cały czas zostajemy w pierwszym dniu rozgrywek, bo te kursy szczególnie do dubli/trebli wyglądają naprawdę fajnie. W tej analizie zajmiemy się spotkaniem z lig tureckiej i australijskiej i faworyt tego spotkania może być tylko jeden – Fenerbahce, które w grupie A powinno obawiać się tylko Wietnamczyków.

Australia to wciąż mało zaangażowany w e-sport region, a sama Liga Legend stoi tam raczej na niskim poziomie i mimo, że Bombers mają w składzie dwóch Koreańczyków to jednak ani Mimic, ani BalKhan nigdy nie zaistnieli na szerszej scenie i nie grali nawet w średnich zespołach co nie świadczy dobrze o ich poziomie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Swoją ligę Bombers zdominowało dość mocno, ale patrząc na to, że mieli średnią powyżej 18 śmierci na mecz w Play Offach i aż 10 w sezonie regularnym to można łatwo wywnioskować, że to nie jest zbyt mocna liga i zbyt czysta gra jako drużyna. Po prostu są lepsi mechanicznie od swoich ligowych rywali i właściwie to tyle.

Przecież Fenerbahce też zdominowało swoją ligę i zrobili to w dużo lepszym i kontrolowanym stylu. Poszczególni zawodnicy z Turcji posiadają zdecydowanie więcej doświadczenia na scenie międzynarodowej jak i w prestiżowych rozgrywkach typu LCS. Bombers jak Isurus to kompletni debiutanci i według mnie będą płacić 'frycowe’. Powalczą jedynie między sobą i będą to na pewno szalone pojedynki. Tutaj dam standardowe 90% na ten typ.

MeczTypKursBukmacher
1907 Fenerbahçe Espor vs Bombers 11.32iForbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTurcja wchodzi do gry! 1907 Fenerbahçe Espor vs Isurus Gaming (Typ i Analiza)
Następny artykułHit pierwszego dnia MSI! Phong Vũ Buffalo vs 1907 Fenerbahçe Esports (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.