Jedno z ciekawszych spotkań jakie będziemy mogli dziś zobaczyć i już trzecia analiza do zespołu D1, ale tym razem w roli faworytów widzę ich rywali i myślę, że na tak wysokim kursie aż żal nie spróbować pograć w stronę Misfits. Według mnie po pierwszym dniu postawiłbym na pierwszym miejscu SK, dalej Misfits i właśnie D1.

Akademia Misfits skompletowała bardzo ciekawy skład, choć ich droga do EU Masters nie była wcale łatwa, bo w sezonie zasadniczym LFL zajęli dopiero czwarte miejsce i przebijali się od początku eliminacji aż do finału i dopiero tam przegrali 1:3 z LDLC. Cała formacja Akademii została stworzona pod koniec stycznia, więc uważam, że po prostu potrzebowali czasu by się zgrać tym bardziej, że to pięciu zawodników z pięciu różnych krajów.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

W tym przynajmniej dwóch, którzy ocierali się już o LEC – Neon i H1IVA, a i LIDER pokazuje się z bardzo dobrej strony. Tutaj właśnie widzę największą siłę MSF, mają wciąż bardzo młodą dolną aleję, ale już też doświadczoną. Z kolei zarówno Lucker jak i Erdote debiutują na turniejach tak wysokiej rangi i w meczach na styku może zabraknąć im zimnej krwi.

Myślę, że własnie dolna aleja zaważy na losach tego pojedynku. Ważnym czynnikiem będzie neutralizacja Cinkrofa, który gra zawsze bardzo mocno pod drużynę i może pomóc na dolnej alei. Jednak według mnie Obsess będzie wstanie ograniczyć jego ruchy na mapie i z mocniejszym botlane wygrają tę mapę, a szanse procentowe daje w okolicach 65%.

MeczTypKursBukmacher
Misfits Premier – Devils.one12.20TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDevils.one po raz drugi. Tym razem rywalem Crvena Zvezda (Typ i analiza).
Następny artykułOstatni dzień fazy grupowej Play In EU Masters. Devils.one vs Diabolus Esports (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.