Już tylko cztery drużyny i zaledwie trzy spotkania dzielą nas od ostatecznych wyników EU Masters, a ja pokusiłem się na debiutancki typ na ilość map i wydaje mi się, że w tym spotkaniu obejrzymy pełne best of three i sam mecz dostarczy nam emocji godnych półfinału tego turnieju.

Smaczku dodaje fakt, że obie ekipy już raz ze sobą zagrały w turnieju i to jeszcze w Play Inach, a tam górą była ekipa Misfits Premier, a więc drużyna, która według bukmacherów jest tutaj underdogiem i w sumie ciężko się nie zgodzić, bo jakbym miał typować dokładny wynik jednak dałbym 2:1 na korzyść MAD.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Zespół z Hiszpanii przeszedł prawdziwą przemianę i mimo, że byli o włos od nie dostania się do głównej drabinki to oni w sobotę będą faworytami awansu do finału i są o dwa kroki od obrony tytułu. Cała drużyna wygląda kapitalnie, ale najwięcej pochwał musi iść w stronę Samuxa i Falco, ale jednak mimo wszystko bardziej w stronę tego pierwszego. Sam fakt, że nie zginął ani razu od Play inów to już kapitalny wyczyn i nic więcej nie trzeba w tym temacie dodawać.

MSF ma również swój atut, a jest to środkowy LIDER. Gość olewa standardową grę w Ligę Legend i gra jak lubi, czyli wchodzi tylko i wyłącznie na Assasinów. Można powiedzieć, że w pojedynkę wygrał trzecią mapę na BIG, gdzie pokazał ZaZee, że nie pokona go własną bronią demolując go na linii. Myślę, że jest na tyle dobry, że dzięki niemu MSF wysnowballuje przynajmniej jedną mapę, ale drugą wygra Samux i w decydującej jednak chyba ciut lepsze będzie MAD. Na swój typ dam mocne 70%.

MeczTypKursBukmacher
MAD Lions – Misfits PremiereOver 2.5 map2.00STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDrugi półfinał! MAD Lions vs Splyce Vipers (Typy i Analiza)
Następny artykułDrugi półfinał EU Masters! SK Gaming Prime – Fnatic Rising (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.