Kilka ekip w SPring Splicie postawiło na młodzież i te rostery zaczynają wręcz przypominać ekipy z EU Master, a nie z LEC i niewątpliwie trzeba nazwać takie posunięcia eksperymentalnymi. Do takich drużyn trzeba zaliczyć dwie ww. dlatego wielu bukmacherów już mocno koryguje kursy na ten mecz, ale jeszcze można wyłapać naprawdę spore value, a ja uważam, że SK nawet w tym spotkaniu będzie faworytem.

Jednak zaczniemy od Team Vitality, gdzie po odejściach Jiizuke i Atilli skończyła się pewna epoka, a również na pewno będzie mocno brakować wesołego Włocha w LECu. Kto dołączył do składu? Do lasu Skeanz z akademii – Vitality.bee, na środkową aleję Milica z Vodafone Giants oraz Saken też z Vitality.bee oraz w roli strzelającego Comp z Team LDLC. Aż trzy z pięciu pozycji obsadzone zawodnikami z lig regionalnych, a doświadczeniem mają nadrabiać na górze Cabochard oraz w roli wspomagającego Jactroll. Skład niewątpliwie przyszłościowy, ale czy gotowy na rywalizację tu i teraz?

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

SK Gaming miało jedno bardzo bolesne odejście, bo Selfmade przeszedł do Fnatic, ale udało się to dość fajnie załatać i ściągnąć Tricka niezwykle doświadczonego Koreańczyka, który grał zarówno w LCK (CJ Entus, czy bbq Olivers) oraz w LCS/LEC (G2 Esports czy Schalke 04). Do tego on jako jeden z niewielu Koreańczyków zna smak zwycięstwa splitu w Europie. Do tego swoją szansę w roli wspomagającego dostał LIMIT z Ad hoc gaming. Skład niewątpliwie młody, bo Crownshot, Jenax i Sacre jeszcze rok temu również grali 'w drugiej lidze’, ale Crownshot ma już za sobą dwa splity doświadczenia w LEC, a Jenax i Sacre po jednym splicie.

Sacre jest bardzo dobrym zawodnikiem na górnej alejce i potrafi tam się utrzymywać na równi nawet na takiego tytana jak Cabochard i w Summer Splicie nawet jak przegrywali potrafił mieć dobre statystyki 4/3/8 na Kennenie i się utrzymywać na równi. Jak zaś wygrywali mapę na Vitality to głównym carry był Jenax. Ich doświadczenie w LEC będzie procentować, a taki 'profesor’ Trick powinien wręcz 'uczniaka’ Skeanza wkręcić w ziemię. Team Vitality wydaje się być ciekawą drużyną, ale może na drugą połowę Spring Splitu lub wręcz na Summer Split. Do tego właśnie myślę, że ich najsłabszym ogniwem jest Skeanz, gdzie Trick powinien być najmocniejszym SK Gaming, a to naprawdę spory atut mieć dużą przewagę w lesie i dlatego też daję 70% szans na wygraną SK.

MeczTypKursBukmacher
Team Vitality – SK Gaming22.66iForbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWiele emocji w pierwszej kolejce LEC! FC Schalke 04 vs Excel Esports (Typ i analiza 24.01.2020)
Następny artykułWraca również LCS! Immortals vs FlyQuest (Typ i analiza 26.01.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.