Bukmacher STS oferując graczom darmowe środki z obstawienie meczy w ramach „EXTRA 30 PLN”. W ramach tej akcji każdy gracz może otrzymać co tydzień 30 złotych i to bez znaczenia jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus 30 złotych za darmo

Bonus 30 złotych za darmo w STS

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada konto u bukmachera STS, ale wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Typer, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce „EXTRA 30 PLN”. Promocja składa się z okresów rozliczeniowych, które dostępne są od od godz. 01:00 do niedzieli do godz. 23:59.

W ramach tej akcji kwalifikują się kupony SOLO, a także AKO, których kurs ogólny nie może być mniejszy niż 1.85.

betfan kod promocyjny na bonus

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia znajdą się na kuponie. Bowiem kwalifikują się wszystkie typy z oferty bukmachera STS, które mogą być przedmeczowe lub LIVE.

Minimalna stawka zakładu to 2 złote. Jednak z tej oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Premię o wartości 30 złotych trafi na konto każdego gracza, który w czasie jednego okresu rozliczeniowego zagra kupony z łączną kwotę nie mniejszą niż 200 złotych.

W czasie jednego etapu każdy typer może otrzymać maksymalnie do jeden bonus.

Kod promocyjny w STS 2020

Każdy nowy użytkownik, który dokona rejestracji konta u bukmachera STS i wpisze kod promocyjny „BETONLINE” otrzyma bonus o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest mieć na uwadze fakt, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z tych środków. Bonus bez depozytu w STS otrzymuje gracz po około godzinie od rejestracji na stronie www.sts.pl.

Dodatkowo pierwsza wpłata u tego operatora jest objęta bonusem. Wysokość bonusu uzależniona jest od wpłaty, ponieważ bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzwarty tydzień LCS! 100 Thieves vs Dignitas (Typ i analiza 16.02.2020)
Następny artykułCzwarty tydzień Ultraligi! Piratesports vs AVEZ (Typ i analiza 18.02.2020)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.