Specjalną ofertę promocyjną swoim graczom przygotował legalny bukmacher STS. Typerzy już na sam początek mogą otrzymać chociażby freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 złotych plus extra premię na za pierwszy depozyt. To wszystko przy użyciu specjalnego hasła promocyjnego –>> BETONLINE.

Freebet bez wpłaty własnej

Freebet bez wpłaty własnej

W związku z korona wirusem obecnie mecze można obstawiać wyłącznie online przez internet. To sprawia, że bukmacher STS wyszedł graczom naprzeciw i przygotował specjalną oferta promocyjną na sam początek.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Chcąc z niej skorzystać w pierwszej kolejności gracz musi dokonać rejestracji konta online na www.STS.pl.

Proces rejestcyjny graczowi zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje wyłącznie podstawowe dane.

Nowy kod promocyjny w STS

Pakiet powitalny u bukmachera STS zostanie aktywowany wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Po poprawne weryfikacji danych osobowych na koncie typera znajdzie się bonus o wartości 29 złotych i to bez wpłaty własnej. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

poslki bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Bonus do 1200 za wpłatę w STS

Użytkownik, który dokona pierwszego swojego depozytu może liczyć na premie nawet nawet do 1200 złotych. Wysokość bonusu uzależniona jest od kwoty wpłaty, ponieważ bukmacher STS przyzna środki równowartości depozytu:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty w kwocie 650 złotych. W prezencie otrzyma jej równowartość. Razem gracz będzie opowiadał 1300 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Otrzymane środki znajdą się na koncie gracza automatycznie po tym, jak bukmacher STS dokona zaksięgowania depozytu.

Poker legalnie online w Polsce. STS Betgames.

W swojej ofercie legalny bukmacher STS posiada chociażby Betgames, czyli symulowane gry karciane,, które w Polsce stały się bardzo szybko popularne. Gracze legalnie mogą grać online w takie gry, jak poker, wojnę czy bakarat i to co istotne za prawdziwe pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPółfinał Ultraligi! Devils.one vs Illuminar Gaming (Typ i analiza 25.03.2020)
Następny artykułOstatni dzień fazy grupowej LEC! Misfits vs G2 Esports (Typ i analiza 28.03.2020)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.