Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher STS. Typerzy codzienne za obstawienie meczy mogą liczyć na dodatkowe środki i to bez znaczenia, jak ich zakłady zostały rozliczone.

Pewne 20 PLN codziennie od STS

Pewne 20 PLN codziennie od STS

Warunki oferty promocyjnej „Codziennie 20 PLN” są bardzo proste. Wystarczy wyłącznie obstawiać dowolne zdarzenia, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie, a w zamian można liczyć na extra środki. I co istotne każdego dnia. W czasie jednego tygodnia wszyscy typerzy mogą liczyć na extra premię o wartości 140 PLN.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Pamiętaj! Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty koniecznie musisz się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana oferta składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest w dniach od każdego poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59.

Jak odebrać darmowe 20 PLN?

Bukmacher STS dopuszcza wyłącznie zakłady AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe. Obowiązkowo na nich muszą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia, które mogą pochodzić z dowolnej dyscypliny, jaką wspomniany operator posiada w swojej ofercie.

Typy oddane przez gracza koniecznie muszą być z oferty przedmeczowej, zaś kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85.

fortuna freebet za darmo
Freebet bez depozytu w Fortunie

Użytkownicy, którzy w czasie jednego dnia zagrali kupony za minimum 100 PLN, a spełniają one powyższe warunki promocji to typer w prezencie otrzyma 20 PLN. W czasie jednego etapu na konto użytkownika może trafić nawet 140 PLN.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS 2020:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi ciekawy bonus bez depozytu jeśli wpisze kod promocyjny STSBETONLINE„, oraz pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • bonus za rejestrację bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • premia za pierwszy depozyt do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom wyłącznie wtedy, gdy wpiszą oni hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułEsport: Intel Extreme Masters – Typy bukmacherskie na 6 listopada (piątek)
Następny artykułCounter – Strike Flashpoint: Typy bukmacherskie – 12 listopada (czwartek)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.