Specjalną ofertę promocyjną na esport przygotował bukmacher eFortuna online. Wystarczy zagrać co najmniej trzy kupony z tej dyscypliny, aby otrzymać darmowe środki. I to nie ma znaczenia, jak zostały rozliczone zakłady.

E-Sport bonus za darmo

E-Sport bonus za darmo

Dobrze wiadomo, że obecnie obstawienie zdecydowanej większości dyscyplin jest bardzo ciężkie. To wszystko sprawia, że esport typuje znacznie więcej graczy, niż miało to miejsce wcześniej.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Promocja „E-sportowy pewniak” dostępna jest wszystkim typerom bukmachera eFortuna i trwa ona od 23 do 27 marca do godz. 23:59. Swojego udziału w tej ofercie nie trzeba nikomu zgłaszać, ani tym bardziej się zapisywać.

Warunek tej akcji są bardzo proste. Wystarczy w czasie trwania tej promocji zagrać co najmniej trzy kupony: SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na których to będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z esportu.

Warto jest mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się tylko same zdarzenia z oferty przedmeczowej. Stawka każdemu kuponu nie może być mniejsza niż 10 złotych.

poslki bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Darmowy bonus na eSport

Użytkownik, który zagra minimum trzy kupony spełniające powyższe bonusy otrzyma od bukmachera eFortuna online darmowy bonus. Istotną sprawą w tym wszystkim jest to, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone:

  • za postawiony 3 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 3 różne dni trwania promocji = bonus 15 zł
  • za postawiony 4 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 4 różne dni trwania promocji = bonus 20 zł
  • za postawiony 5 kuponów za min. 10 zł każdy postawione w 5 różnych dni trwania promocji = bonus 25 zł

Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera eFotuna w najbliższych tygodniach na esport jest dosyć ciekawa, ponieważ rozrywane będą mecze w takich grach jak Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Dota2, Starcraft czy Pro Evolution Soccer.

eFortuna kod promocyjny:

Bukmacher eFortuna przyznaje każdemu graczowi już na sam początek darmowe środki w wysokość bonusu o wartości 20 złotych i to bez dokonania depozytu.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu, każdy gracz może liczyć na kolejne bonusy. Tym razem równowartości wpłaty, aż do 1000 złotych. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 115 złotych.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz podczas zakładania konta wpisze specjalne hasło promocyjne „BETONLINE”. Trzeba pamiętać, że jedynie podczas zakłądania konta gracz może je wpisać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPółfinały w LVP SLO! MAD Lions Madrid vs Movistar Riders (Typ i analiza 23.03.2020)
Następny artykułMały finał Ultraligi! AGO Rogue vs K1CK Neosurf (Typ i analiza 24.03.2020)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.