Ciekawą promocję aktywnym graczom oferuje legalny bukmacher STS. Wystarczy, że gracz na przestrzeni jednego tygodnia zagra minimum cztery dowolne kupony SOLO lub AKO, a w zamian otrzyma darmowy zakład.

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów 2020

Darmowe bonusy od legalnych bukmacherów 2020

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Warto jest mieć na uwadze fakt, że typer nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Promocja aktywna jest typerom do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z etatów trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

W ramach tej promocji legalny bukmacher STS dopuszcza wyłącznie kupony SOLO lub AKO, których kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.85.

Na zakładzie muszą znajdować się zdarzenia z dowolnej oferty bukmachera STS. Bowiem mogą to być zarówno typy z siatkówki, koszykówki, esportu czy też innych mniej popularny dyscyplin. Poza tym mogą pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że wszystkie zakłady promocyjne muszą zostać zawarte za dokładną kwotę 11 PLN. Natomiast te kupony, które zostaną zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej oferty.

bukmacher betclic bonus cashback
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera STS darmowy zakład o wartości 11 PLN i to bez znaczenia jak kupony zostały rozliczone. Bonus znajdzie się na koncie typera maksymalnie do pięciu dni od momentu zakończenia danego okresu rozliczeniowego.

Warto jest jest wiedzieć, że na na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego może otrzymać jeden freebet STS.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS:

Nowi gracze bukmachera STS mogą liczyć na start chociażby na freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonania depozytu.

Natomiast po dokonani pierwszej wpłaty na konto gracza trafi bonus równowartości pierwszej wpłaty. Typer maksymalnie może otrzymać 1200 PLN.

Chcąc dokonać aktywacji tych bonusów użytkownik koniecznie musi wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDarmowy bonus na Esport od bukmachera STS
Następny artykułZaczynamy kwalifikacje do KeSPA CUP! Afreeca Freecs vs Rockhead (Typ i analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.