Na koniec środowej rywalizacji w walce o mistrzostwo Ultraligi zostaną już nam tylko trzy drużyny, a miejsc do rozdania na wyjazd na EU Masters tylko dwa. Oczywiście wielkim faworytem tego spotkania jest zespół IHG, ale Piratów już raz zlekceważyli chyba wszyscy, a oni w naprawdę dobrym stylu pokonali AVEZ.

Jednak bardzo dużo w tym wszystkim winy AVEZ. Właściwie po pierwszej mapie kompletnie pogubieni w każdym elemencie ligowego rzemiosła. Słabe drafty, bojaźliwa gra i pchanie się na te same niedziałające wybory oraz brak kontr na kompozycje Piratów, a NiQ i spółka zachowali spokój przez całe Bo5 i w pełni zasłużenie awansowali, ale tego dnia ograli tragicznie słabe AVEZ.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

IHG było już o krok od pożegnania się z sezonem, bo przegrywali już 1-2 z PRIDE, ale był to kompletnie inny mecz niż ten pierwszy ćwierćfinał. Obie ekipy zagrały na wysokim poziomie, a właściwie o tym, że mieliśmy pięć map zdecydował jeden głupi błąd IHG na baronie i tylko przez to musieli gonić wynik. Jednak reszta map wygrywana bardzo pewnie i nawet w chwilach zagrożenia ręka im się nie zatrzęsła, a decydująca mapa to już majstersztyk.

Szczerze mówiąc wydaje mi się, że będzie tutaj pierwsze 3-0 w tych Play Offach. Oczywiście zostawię furtkę na jedną mapę, bo IHG potrafi właśnie na tych baronach przegrać mapę, ale to maks co powinni wyciągnąć tutaj Piraci. Samą Cait&Morganą na dolnej alejce nie pokonają tak doświadczonego zespołu, który naprawdę dobrze draftuje w fazach offline i nie wpadają w panikę. Piraci wykorzystali słabość AVEZ, ale tu już o żadnej słabości ze strony IHG nie powinno być mowy i na swój handicap -1.5 map daję 90% szans.

MeczTypKursBukmacher
Illuminar Gaming – Piratesports1 (-1.5 map)1.57STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułBetClic bonus na start dla graczy. Cashback do 510 PLN
Następny artykuł1/8 finału w Chińskim LPL! Invictus Gaming vs LNG Esports (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.