Szalenie ważne spotkanie dla losów… tego spotkania będzie godzinę przed, gdzie Japończycy zmierzą się z Vega Squadron, a ten pojedynek prawdopodobnie przesądzi o miejscach w grupie B. W analizie wcześniej napisałem o tym, że prawdopodobnie Rosjanie wygrają tę grupę, ale jednak póki piłka w grze to nie można być pewnym.

Jestem przekonany, że DetonatioN FocusMe skończy grupę z wynikiem 4-2, albo 5-1. Po prostu są dużo lepszą formacją od MEGA, czy INTZ e-sports. Trochę nie rozumiem wystawiania wciąż tak dużych kursów na rywali brazylijskiej formacji. Przecież dziś z samego rana obie ekipy zmierzyły się między sobą i Japończycy wyglądali w niej naprawdę dobrze.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

W pełni kontrolowana 31 minutowa rozgrywka ze skalującą kompozycją, która właśnie wymagała trochę czasu by się rozkręcić, a rywale nie zrobili praktycznie nic by im w tym przeszkodzić i chyba dość mocno byli podłamani tym 0-2 z dnia drugiego Play Inów i szczerze wątpię by wygrali tu chociażby mapę.

Może z formacją MEGA się uda, ale w spotkaniach z Rosją i Japonią byli drużynami dużo gorszymi od swoich rywali i naprawdę ciężko sądzić jest, że to się zmieni na przestrzeni paru godzin. Brazylijczycy grają bez żadnego pomysłu, chyba waga turnieju ich przygniotła, ale nas to nie obchodzi my tu chcemy zarobić, a więc śmiałe 80% w stronę Japończyków.

MeczTypKursBukmacher
DetonatioN FocusME – INTZ e-sports11.85STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułOstatni dzień Play Inów! Vega Squadron vs MEGA (Typ i Analiza)
Następny artykułOstatnia prosta do MSI! Flash Wolves vs Vega Squadron
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.