Jedno o tym spotkaniu można powiedzieć na pewno. Będzie to najbardziej 'Polski’ pojedynek w tych Play Inach, bo nie dość, że zobaczymy w nim sześciu Polaków na mapie to jeszcze obydwu trenerów. W serbskim zespole w lesie zagra Shlatan zaś ich trenerem jest Tasz.

Jednak według mnie Crvena nie ma większych szans w tym spotkaniu. Czemu? Shlatan grał kiedyś w IHG, ale sobie nie poradził głownie z presją, dlatego szybko zmienił otoczenie, a jak wiadomo D1 wyeliminowało IHG na ostatniej prostej do awansu, do tego turnieju i to bez większych problemów. Samo to, że Shlatan sobie nie poradził w Illuminar nie jest jakoś niepokojące, ale fakt, że pierwszego dnia był zdecydowanie najbardziej wyróżniającym się graczem swojego zespołu.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Shlatan miał 'przyjemność’ grania na D1, a raczej wtedy to było jeszcze EPC i niestety nie zapamięta tego jako przyjemne doświadczenie. Mało tego skoro w Serbii jest liderem swojego zespołu to kto jak kto, ale zawodnicy z Polski doskonale powinni wiedzieć jak zneutralizować go na mapie, a bez impactu z lasu będzie bardzo ciężko powalczyć im o cokolwiek w tym pojedynku.

Zawodnicy D1 są lepsi mechanicznie i Hatchy ma również komfort w przygotowaniu ich do tego spotkania, w postaci sporej dawki informacji nt. Shlatana. Nie ma bardziej zdyscyplinowanej ekipy na tych Play Inach i trzymana w ryzach taktycznych drużyna z Polski, dla tych słabszych ekip powinna być jak walec zjeżdżający z wysokiej górki. Według mnie mapa potrwa +/- 30 minut, ale będzie to metodyczne powiększanie przewagi i pewne zwycięstwo D1, a na ten bet dam mocne 9/10.

MeczTypKursBukmacher
Crvena Zvezda – Devils.one21.38TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułNYYRIKKI White vs Diabolus Esports (Typ i analiza).
Następny artykułCzy to będzie pierwsza porażka D1 w Play Inach? Według mnie tak! Devils.one vs Misfits Premier (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.