Wczoraj rozpoczęły się Play Iny do European Masters. Pod względem rangi turniejów jeśli LEC uznalibyśmy za piłkarską Ligę Mistrzów to EU Masters jest pucharem UEFA, a więc drugim co do prestiżu i rangi turniejem w Europie. W tej analizie skupimy się na pojedynku Devils.one z MAD Lions, a więc pojedynek polskiej i hiszpańskiej organizacji.

MAD Lions nie może zaliczyć startu rozgrywek do udanych, bo po pierwszym dniu okupują ostatnie miejsce z już trzema porażkami na koncie. Bardziej niepokojące jest to, że w każdej z map nie byli nawet blisko wygrania ze swoimi rywalami, a wydawało się, że takie Diabolus Esports powinni ograć bez większych problemów.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Kolejnym problemem jest to, że Yoppa i bluerzor bardzo odstawali od swoich rywali na każdej z map. Widać, że Samux ich strzelec ma sporo doświadczenia z gry w LEC (dawniej LCS) i to on ciągnął grę swojego zespołu, który jednak kompletnie nie potrafił zagrać w okół swojego strzelającego, a to bardzo duży problem, bo bez dobrej gry makro na mapie po prostu zabraknie miejsca w Mastersie Hiszpanom.

Dziś mają prawdziwy test swoich umiejętności, bo Devils.one mimo, że zagrało zaledwie jedno spotkanie i to na raczej najgorsze w tym zestawieniu NYYRIKKI White to i tak pokazali, że są niezwykle poukładaną drużyną i Hatchy potwierdził, że potrafi nauczyć swoich podopiecznych naprawdę efektywnej gry po mapie. Devils.one ma bardzo kontrolowany styl, w którym sukcesywnie zdobywają po kawałku mapy, czy kolejne neutralne stwory (Smoki, czy Rift Heralda). Krok po kroku powiększają swoją przewagę i efekt, kuli śnieżnej przytłacza ich rywali. Myślę, że rozbite po pierwszym dniu MAD nie ma większych szans na zwycięstwo z tak dobrze taktycznie grającym Devils.one i dam tutaj mocne 8/10 na korzyść Polaków.

MeczTypKursBukmacher
MAD Lions – Devils.one21.60TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt na spory wirtualne
Następny artykułNYYRIKKI White vs Diabolus Esports (Typ i analiza).
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.