Pierwszego dnia podziały się szalone rzeczy w grupie A i doszło do dwóch sporych niespodzianek jakimi były wygrane UoL na Clutch Gaming i potem sensacyjna porażka UoL na Mammoth, a więc niewątpliwie bohaterami pozytywnymi jak i negatywnymi byli zawodnicy z Rosji. Wejście w dużą imprezę często obfitują w takie niespodzianki, ale już dziś przewiduję bardziej ‚standardowe’ wyniki.

Trzeba jednak pochwalić zawodników z Oceanii, bo już w samym drafcie ograli rywali i potem konsekwentnie na mapie realizowali swój plan i atakowali w momentach swojej siły. Jednak już druga gra na Clutch Gaming pokazała, że jeśli nie zdobędą łatwych zabójstw po błędach rywali to bardzo ich gra na mapie i rotacje wyglądają bardzo ubogo i jak są w deficycie to praktycznie czekają na to aż rywal popełni znaczący błąd, ale raczej wychodzi tak, że czekają na koniec mapy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Rosjanie pierwszego dnia przeszli z nieba do piekła. Kapitalna bardzo czysta i kontrolowana gra na Clutch Gaming, gdzie zapaliła się w głowie taka lampeczka, że UoL może tę grupę wygrać, by za chwilę wpakować się w jakieś bardzo late gameowe wybory bez odpowiedniej kontroli w wczesnym i środkowym etapie gry. Chyba zbyt mocno zlekceważyli ekipę z Oceanii, bo odpuszczenie Syndry, Tristany i Nauta w jednym drafcie to bardzo nierozsądne podejście do tematu.

Tutaj już nie ma miejsca na błędy, bo każda ewentualna porażka może wyrzucić UoL poza top 2, a przecież mogą jeszcze tę grupę wygrać, a wystarczy do tego 2-0 dziś. Niewątpliwie stać Rosjan na taką niespodziankę, ale warunkiem jest utrzymanie koncentracji przez dwie mapy, a nie tylko skupienie się na Clutch Gaming. Pokazali już, że mogą grać na poziomie, który może zapewnić im udział nawet w głównej fazie turnieju i jestem przekonany, że dziś zobaczymy Rosjan z tego pierwszego meczu w Play Inach, a więc konsekwentnych, skupionych i nie lekceważących nikogo. Jeśli tak się stanie to bez problemu wygrają te spotkanie i na ich zwycięstwo daję 90% szans, zaś na handicap -4.5 zabójstw prognoza to 85%.

MeczTypKursBukmacher
Unicorns of Love – Mammoth11.58LvBet
Unicorns of Love – Mammoth1 (-4.5 zabójstw)1.91LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

betfan kod promocyjny