Pierwszego dnia podziały się szalone rzeczy w grupie A i doszło do dwóch sporych niespodzianek jakimi były wygrane UoL na Clutch Gaming i potem sensacyjna porażka UoL na Mammoth, a więc niewątpliwie bohaterami pozytywnymi jak i negatywnymi byli zawodnicy z Rosji. Wejście w dużą imprezę często obfitują w takie niespodzianki, ale już dziś przewiduję bardziej 'standardowe’ wyniki.

Trzeba jednak pochwalić zawodników z Oceanii, bo już w samym drafcie ograli rywali i potem konsekwentnie na mapie realizowali swój plan i atakowali w momentach swojej siły. Jednak już druga gra na Clutch Gaming pokazała, że jeśli nie zdobędą łatwych zabójstw po błędach rywali to bardzo ich gra na mapie i rotacje wyglądają bardzo ubogo i jak są w deficycie to praktycznie czekają na to aż rywal popełni znaczący błąd, ale raczej wychodzi tak, że czekają na koniec mapy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Rosjanie pierwszego dnia przeszli z nieba do piekła. Kapitalna bardzo czysta i kontrolowana gra na Clutch Gaming, gdzie zapaliła się w głowie taka lampeczka, że UoL może tę grupę wygrać, by za chwilę wpakować się w jakieś bardzo late gameowe wybory bez odpowiedniej kontroli w wczesnym i środkowym etapie gry. Chyba zbyt mocno zlekceważyli ekipę z Oceanii, bo odpuszczenie Syndry, Tristany i Nauta w jednym drafcie to bardzo nierozsądne podejście do tematu.

Tutaj już nie ma miejsca na błędy, bo każda ewentualna porażka może wyrzucić UoL poza top 2, a przecież mogą jeszcze tę grupę wygrać, a wystarczy do tego 2-0 dziś. Niewątpliwie stać Rosjan na taką niespodziankę, ale warunkiem jest utrzymanie koncentracji przez dwie mapy, a nie tylko skupienie się na Clutch Gaming. Pokazali już, że mogą grać na poziomie, który może zapewnić im udział nawet w głównej fazie turnieju i jestem przekonany, że dziś zobaczymy Rosjan z tego pierwszego meczu w Play Inach, a więc konsekwentnych, skupionych i nie lekceważących nikogo. Jeśli tak się stanie to bez problemu wygrają te spotkanie i na ich zwycięstwo daję 90% szans, zaś na handicap -4.5 zabójstw prognoza to 85%.

MeczTypKursBukmacher
Unicorns of Love – Mammoth11.58LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułBonus do 50 PLN od bukmachera LvBet na esport
Następny artykułKluczowe rozstrzygnięcia Play Inów! Clutch Gaming vs Royal Youth (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.