Myślę, że będzie to spotkanie, które zdecyduje o awansie jednej z tych drużyn do ćwierćfinałów, bo jednak Team Singularity jest w grupie C zdecydowanie najsłabsze, a FC Schalke 04 Evolution wygląda tak jakby miało wygrać rywalizację między tymi czterema ekipami choć Vodafone wyglądało również trochę lepiej od AGO, a potem wiadomo jak mocne warunki postawili Polacy. Myślę, że K1CK jeśli zagra swoją topową Ligę Legend to mogą pokusić się nawet o awans z pierwszego miejsca.

Movistars Riders nie pokazuje nic nadzwyczajnego na tym EU Masters i w ogóle według mnie ekipy z Hiszpanii bardzo mocno rozczarowują, bo przecież Mad Lions Madrid przegrało w drugiej fazie eliminacji na… K1CK Neosurf. Vodafone po pierwszym świetnym dniu w rundzie rewanżowej zagrali słabiutko, a MRS niby ma 2-1, ale ich styl wcale na kolana nie powalił i szczególnie spotkanie na Schalke mocno fartowne, gdzie Niemcy robili dosłownie wszystko by ten mecz przegrać, a mapa na TS to jednak powinność i na te spotkania nie zwracam uwagi.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Prawdziwą weryfikacją było spotkanie na K1CK Neosurf, gdzie Polacy rozegrali naprawdę genialne zawody i ogólnie K1CK prezentuje się o niebo lepiej od MRS. Widać, że nasze obie ekipy mają świetnie wyćwiczone stałe elementy gry. Indywidualne błędy oczywiście się zdarzają, ale ciężko by było inaczej i to ogólnie ma największy wpływ na ewentualne słabsze gry K1CK, bo pod względem drużynowym wyglądają naprawdę jak jedna z lepszych drużyn w całym turnieju i to naprawdę może być 'polskie EU Masters’.

Według mnie poziom zgrania Movistars Riders jest dużo gorszy od K1CK i to rodzi szereg problemów, bo przecież polskie ekipy kochają kompozycje skalujące i jeśli nie zrobisz nad nimi przewagi w wczesnych etapach gry możesz pożegnać się z marzeniami o wygranej mapie, a to wymaga bardzo dużych umiejętności mechanicznych poszczególnych zawodników i często wręcz solowych zabójstw/wygonienia z linii. Pierwszy mecz pokazał, że w 'normalnych’ warunkach Polacy prezentują się klasę lepiej i jeśli nie stanie się nic nadzwyczajnego to znów na 90% wygrają te spotkanie.

MeczTypKursBukmacher
K1CK Neosurf – Movistars Riders12.08LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułBardzo ważne spotkanie dla AGO! By awansować trzeba pokonać Defusekids. (Typ i analiza 29.04.2020)
Następny artykułCzas rozstrzygnięć w grupie C! FC Schalke Evolution vs Movistar Riders (Typy i analiza 01.05.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.