Mistrzowie Ultraligi rozpoczynają walkę o trofeum EU Masters. Los chciał, że trafili do grupy B, w której prócz ww. eNsury jest również eSuba i niemiecka formacja BIG. Myślę, że grupa bardzo przyjemna do dość prostego awansu dalej, bo prócz drugiej niemieckiej ekipy to raczej reszta powinna być spokojnie do ogrania, a wychodzą przecież dwie ekipy.

Devils.one dość niespodziewanie wygrało letnie zmagania w polskiej Ultralidze. Wydawało się, że z problemami zdrowotnymi Matisława może zabraknąć ich nawet w finałowej dwójce, ale w decydującej mapie pokonali Illuminar Gaming. Podobny pięciomapowy przebieg miał finał i znów okazali się lepsi. Kapitalnie spisali się 'młodzi’ Sinmivak i szczególnie Czajek, którzy grali w zastępstwie Matisława, który jednak jest już zdrowy i gotowy do gry.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Wydaje mi się, że eNsura i eSuba będą tłem dla swoich rywali. Sam fakt, że obie ekipy są w czwórce najniżej notowanych przez bukmacherów dużo o tym mówi. Wygrali niezwykle równą rywalizację w Baltic Masters, gdzie byli jedną nogą 'za burta’ w półfinale przeciwko Escort P9. Na pewno ich cechą charakterystyczną jest bardzo ofensywne nastawienie. W sezonie zasadniczym średnio 35 zabójstw w ich spotkaniach, w play offach ta liczba dobiła nawet do 40.

O samym składzie eNsury nie ma co wspominać. Piątka zawodników z zerowym doświadczeniem na tak wielkim turnieju i ich absolutne debiuty w formacie europejskim. Grają bardzo niepoukładaną Ligę Legend i w starciu z tak dobrze kontrolującymi mapę zawodnikami Devils.one nie mają większych szans. Myślę, że Polacy bardzo ładnie skontrują agresję rywali i przekują ją na kilka łatwych zabójstw. Jednego jednak możemy być pewni eNsura nie zrezygnuje z próbowania kolejnych ofensywnych akcji i możemy spodziewać się tutaj 30+ zabójstw ja tutaj polecam bardzo przyjemną linię 23.5 zabójstw z prognozą 90% oraz handicap -5.5 zabójstw w stronę D1 z tą samą prognozą.

MeczTypKursBukmacher
Devils.one – eNsureOver 23.5 zabójstw1.48LvBet
Devils.one – eNsure1 (-5.5 zabójstw)1.52LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy główną drabinkę EU Masters! CP Sharks vs Rogue Esports Club (Typ i analiza)
Następny artykułDrugi dzień EU Masters! BIG vs eNsure (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.