Kolejne świetne dla oka spotkanie i kto wie może być to nawet najefektowniejszy z ćwierćfinałów, a wszystko dzięki temu, że obie ekipy prezentują naprawdę fajny ofensywny styl gry i non stop próbują szukać agresywnych zagrań. Na pewno będzie to zderzenie ciekawych taktyk, w których chyba ciut skuteczniejszą posiada ekipa z Chin.

Fnatic dość sensacyjnie awansowało z grupy C, a więc tej nazwaną grupą śmierci. Choć po pierwszych trzech spotkaniach mieli 1-2 to runda rewanżowa i 3-0 w tym wygrane na SK Telecom T1 i bezpośrednich rywali do awansu Royal Never Give Up muszą robić wrażenie i Fnatic tamtego dnia wyglądali naprawdę fantastycznie. Wygrana z SKT na pewno mocno ich podbudowała i choć z RNG zagrali bardzo defensywnie to i tak potrafili zniwelować wszystkie atuty chińskiej formacji.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

FunPlus Phoenix też zaliczyło falstart i choć wydawało się, że grupę B wygrają w cuglach to do tego potrzebowali tiebreakera ze Splyce. Na pewno nie zachwycili grając będąc do tyłu ze złotem, ale jak osiągali wczesną przewagę w tym elemencie totalnie niszczyli swoich oponentów. To ekipa, która jest niezwykle mocno nastawiona na wczesny etap gry i wiele zależy od środkowej alei z której Doinb uwielbia schodzić na dół, by zanurkować pod wieżę rywali w przewadze 4v2 (razem z leśnikiem) i zdobyciem łatwych dwóch zabójstw. Właśnie tak wygrali finały w Chinach na RNG, które doskonale wiedziało co FPX chce robić, ale kompletnie nie potrafiło temu się przeciwstawić.

Żeby Fnatic awansowało Nemesis musi zatrzymać Doinb to jest absolutny klucz do ewentualnego przejścia ćwierćfinałów. Jednak jednego możemy być pewni – będzie młyn. Fnatic nie może dać się zepchnąć tylko do obrony, a tacy zawodnicy jak Bwipo nawet nie będą chcieli tego zrobić zaś FPX doskonale wie, że muszą uzyskiwać wczesne przewagi w złocie by snowballować gierkę. Obie ekipy mają bardzo wysokie średnie zabójstw na mecz Fnatic to aż 30/spotkanie zaś FPX 26.5/spotkanie, ale w grupie mieli bardzo defensywne Splyce i J Team. Myślę, że linie zaproponowane przez STS są bardzo fajne i w każdej mapie (nawet pięciu) zobaczymy tutaj over 26.5 na 80%.

MeczTypKursBukmacher
FunPlus Phoenix – Fnaticov 26.5 zabójstw (1 mapa)1.80STS
FunPlus Phoenix – Fnaticov 26.5 zabójstw (2 mapa)1.80STS
FunPlus Phoenix – Fnaticov 26.5 zabójstw (3 mapa)1.80STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułRozpoczynamy ćwierćfinały Mistrzostw Świata! Griffin vs Invictus Gaming (Typy i analiza)
Następny artykułNiedziela z Ligą Legend. SK Telecom T1 vs Splyce (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.