Chyba będzie to bardziej wyrównane spotkanie niż rozpoczynające ćwierćfinały Mause vs AGO choć patrząc po statystykach z fazy grupowej to Team LDLC powinno być tutaj wielkim faworytem jednak bukmacherzy tym razem nie dali się zwieść i prawidłowo ocenili siłę BT Excel, które wróciło z dalekiej podróży i według mnie może powtórzyć sukces MAD, które kiedyś rozpoczynając Play Iny od 0-2 dotarli do najlepszej czwórki imprezy.

Potencjał BT Excel jest jeszcze większy niż pokazali to w rundzie rewanżowej na tym EU Masters i choć trzeba przyznać, że dość szczęśliwie awansowali z grupy, bo każda inna 'wymagała’ minimum czterech zwycięstw, ale temu szczęściu trzeba pomóc, a BT Excel musiało przecież wydostać się z piekła pierwszego tygodnia 0-3 by wejść do nieba 3-3 i wygrać dogrywkę na GamerLegion i ten comeback to na pewno najbardziej sensacyjna rzecz na tym turnieju.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Swoje odrodzenie miał również zespół Team LDLC, który przecież drugiego dnia po porażce na AGO stanął nad przepaścią i ewentualna porażka na Vodafone Giants lub Defusekids mogła ich wyeliminować z całego turnieju. Udało się jednak pokonać Hiszpanów i to dwukrotnie, bo potem zestompowali ich w pierwszej części dogrywki doprowadzając do jednej z dwóch większych sensacji na tym turnieju. Francuzi na przestrzeni turnieju też trochę ewoluowali ze stylem.

Jednak jak Tynxowi wybanuje się agresywnych leśników LDLC znów będzie zagubione na mapie, a ich gra reaktywna wyglądała raczej słabo. Do tego wróćmy do BT Excel, które od drugiego tygodnia zalicza 4-0 i są to 4 stompy, a ich statystyki w zabójstwach w tych czterech grach to 65-17. Nie zamykali gier jakość szybko, bo około 32 minuty, ale pewność z jaką to robili była godna podziwu. Patrząc na wszystkie ekipy to jeśli Excel utrzyma swoją dyspozycję z drugiego tygodnia to ma szanse powalczyć z Mause o finał i według mnie na 75% to oni przejdą dziś dalej.

MeczTypKursBukmacher
Team LDLC – BT Excel22.00LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy ćwierćfinały EU Masters! Mausesports vs AGO Rogue (Typ i analiza 05.05.2020)
Następny artykułPodsumowanie Kwiecień 2020!
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.