W środę odbędzie się drugi według mnie dużo ciekawszy ćwierćfinał w Ultralidze, w którym zmierzą się drużyny Illuminar Gaming i PRIDE. Według mnie faworytem spotkania są ci pierwsi, bo IHG na koniec rundy grupowej zaczęło naprawdę mądrze grać i wyglądali jak topowa polska drużyna mogąca powalczyć nawet z Rogue.

Obie ekipy miały swoje wzloty i upadki. PRIDE na koniec mocno obniżyło loty przez niespodziewane rozwiązanie kontraktu z Yashiro, który został zbanowany przez Riot Games. Ta natychmiastowa i niespodziewana decyzja mocno pokrzyżowała plany PRIDE, które miało realne szanse na drugie miejsce, ale zaledwie 1-3 z FUN K3yem w składzie i przegrana dogrywka na IHG sprawiła, że wylądowali dopiero na piątej pozycji, a sama gra sporo się pogorszyła.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Najgorsze w tym wszystkim dla PRIDE jest to, że dwa ostatnie mecze ten z fazy grupowej i dogrywkę zagrali na IHG i w dwóch zostali wręcz zestompowani przez rywali, którym obecna meta w grze naprawdę pasuje i grają ze świetnymi pomysłami oraz rotacjami. Wydaje mi się, że IHG znalazło ‚złoty środek’ dla swoich zawodników i przesuwanie Kashtelana na bota z jakimś control mage oraz Puki Styla na środkową aleję ze swoim AD Carry wyglądało naprawdę dobrze, a jak w mecie są Tristana czy Corki bez problemu możesz sobie na to pozwolić.

Obecna forma dość wyraźnie przemawia za drużyną Illuminar Gaming, ale jeszcze większym plusem jest fakt, że zaczęliśmy spotkania w studiu, czyli granie offline, a IHG posiada w swoich szeregach zawodników, którzy są niezwykle doświadczeni w takich spotkaniach. Delord, Puki Style czy Kashtelan to jedni z najbardziej doświadczonych zawodników na polskiej scenie i nie ma mowy by presja spotkania w formacie Best of Five mogła ich zdeprymować. PRIDE by wyeliminować IHG musiałoby znaleźć jakieś niezwykle skutecznie kontrujące rozwiązanie na zamianę Pukiego z Kashtelanem na liniach, a i tak to da im jedną mapę. Myślę, że będzie ciężko im wygrać coś więcej i jakbym miał pobawić się w wróżkę to postawiłbym na 3:1 dla IHG. Ich awans oceniam na 95% zaś to, że pokryją handicap to jakieś 80%.

MeczTypKursBukmacher
Illuminar Gaming – PRIDE11.57Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

betfan kod promocyjny