Zdecydowanie ciekawiej zapowiadający się ćwierćfinał, bo w sumie grają ekipy 4 i 5 z fazy grupowej Ultraligi. Do tego zmiany w jednej oraz kryzys w drugiej sprawiają, że robi się jeszcze bardziej interesująco, a fakt, że Piraci są tutaj minimalnymi faworytami mimo, że w rundzie zasadniczej przegrali 0:2 na IHG dodaje tutaj nowego smaczku i w mojej opinii bukmacherzy robią spory błąd faworyzując tutaj tę ekipę kosztem naprawdę mocnej drużyny.

Wydaje mi się, że w Illuminar Gaming po porażce na AGO Rogue pojawiła się duża frustracja i w momencie uświadomienia sobie, że nie mogą być już na miejscach 1-2 zaczęło się 'trollowanie gierek’. Widać było, że kompletnie nie zależy im na tym czy będą na trzecim czy też szóstym miejscu liczył się tylko awans do Play Offów. Los chciał, że spadli na piąte miejsce i zmierzą się z Piratami. Jednak przez te dwa tygodnie trochę zapomnieliśmy jaki potencjał w nich drzemie i to wciąż topka zawodników głównie z Polski posiadająca gościa, który grał nawet na Mistrzostwach Świata. Jeśli przez te 2 tygodnie zdążyli się wyczillować to doświadczenie Kikisa może być tutaj nieocenione.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Piraci z kolei zdecydowali się na dość ryzykowny manewr jeszcze przed końcem fazy grupowej postanowili wymienić swojego strzelającego i na ławkę usiadł Keduii zaś do składu wskoczył Defles. Na pewno taka zmiana była dość konieczna i raczej ten ryzykowny manewr się opłacił tylko trzeba wziąć jeszcze poprawkę na zgranie podczas spotkań w dłuższym formacie, a przecież dziś zagrają Best of Five. Czy Piraci zdążą przygotować się kompozycyjnie na ten format i czy wypracują kilka zaskakujących draftów? Na pewno wiele pracy musieli na to poświęcić.

Myślę, że to będzie kluczowy element tej Bo5. Na dobrą sprawę IHG przygotowania mogło zacząć już trzy tygodnie temu, a Piraci prawie do końca walczyli o miejsce w tej szóstce + wymiana strzelającego to jednak zgrywanie się na nowo dolnej alejki do tego dolnej alejki + leśnika, a i również pozycjonowanie w walkach drużynowych. Myślę, że Piraci będą mieli lekką przewagę na solo liniach, ale Konektiv i Roison choć już pokazali się na carry postaciach to jednak wolą te bardziej utylity wybory, więc nie wiem czy w Bo5 dadzą radę pociągnąć Piratów. Mimo wszystko dolna alejka i las na korzyść IHG i tu kluczem do zwycięstwa będzie Kikis. Jeśli Mateusz trochę ogarnął tego tilta i nie będzie aż bardzo agresywnie grał to według mnie na 75% wygra tu IHG i dałbym nawet wynik 3:1 dla nich.

MeczTypKursBukmacher
Piratesports – Illuminar Gaming22.13STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWeekend bez tej drużyny to nie weekend! G2 Esports vs Rogue (Typ i analiza 13.03.2020)
Następny artykułWielkie starcie w LPL! Top Esports vs Invictus Gaming (Typy i analiza 21.03.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.