Dużo uwagi poświęcimy dziś grupie B. W pierwszym spotkaniu tej grupy zmierzą się Berlin International Gaming z eNsure i oczywiście faworyt w tym spotkaniu może być jeden mowa o BIG. Nie wyobrażam sobie żadnej innej opcji niż walka pomiędzy BIG i Devils.one o zapewnienie sobie pierwszego miejsca zaś eNsure i eSuba powalczą o trzecie miejsce.

BIG wczoraj pokonało eSubę i chociaż trwało to aż ponad 36 minut to niemiecka organizacja nie była zagrożona nawet przez chwilę i wręcz w podręcznikowy sposób zdobywali przewagę bez podejmowania zbędnego ryzyka i widać to na tablicy zabójstw, która na koniec wskazywała 12:2 na korzyść drużyny z Niemiec. Nie musieli pokazać wiele, ale można śmiało stwierdzić, że są drużyną ułożoną prezentującą naprawdę fajny poziom.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Czego nie można powiedzieć o eNsure. Wczoraj zaledwie 25 minutowa mapa przeciwko Devils.one, w której na dobrą sprawę nie zaprezentowali kompletnie nic. Fatalny draft bez żadnej koncepcji i pomysłu na przetrwanie wczesnej fazy gry. Brak jakiś aktywnych akcji i przegrana dolna alejka 2v2, która powinna kompletnie zdominować swoich oponentów.

Myślę, że dziś możemy zobaczyć bliźniaczo podobną mapę do tej BIG – eSuba. Niemcy będą kontrolować poczynania na Summonerfs Rift i z każdą rotacją ich przewaga będzie się powiększać, aż będzie tak duża, że eNsure nie będzie mogło z nimi walczyć. Zdziwię się jak będzie tutaj dużo zabójstw, ale myślę, że również w tym aspekcie BIG będzie sukcesywnie powiększać przewagę i ten handicap -7.5 zabójstw pokryją na 90%.

MeczTypKursBukmacher
BIG – eNsure1 (-7.5 zabójstw)1.43LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDruga polska ekipa wkracza do gry! Devils.one vs eNsure (Typy i analiza)
Następny artykułKolejny mecz 'Polaków’! For The Win eSports vs Rogue Esports Club (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.