Zaczynamy drugi dzień Mid-Season Cup i trzeba przyznać, że pierwszy zdecydowanie nie rozczarował i drużyny podeszły do turnieju w pełni profesjonalnie pod każdym względem i na pewno nie będzie przypominać to dawnego Rift Rivals, gdzie często panowała dużo luźniejsza atmosfera. Dlatego też nie mogę się doczekać drugiego dnia szczególnie, że zaczynamy z wysokiego C bo już na otwarciu jutrzejszych rozgrywek czeka nas prawdziwy hit.

Oczywiście chodzi o pojedynek mistrzów Chin, z wicemistrzami Korei. W Chinach dość niespodziewanie rozgrywki wygrało JD Gaming i trochę szkoda, że MSI zostało odwołane, bo przepadł im fajny turniej, a przez ostatnie miesiące zdecydowanie zasłużyli na to by mówić o nich jako o jednej z najbardziej topowych drużyn na świecie, a również szczególnie o Yagao można mówić jak o jednym z najlepszych jak nie nienajlepszy midlanerze na świecie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Mimo, że Bdd to naprawdę wysokiej klasy zawodnik środkowej alei to będzie miał bardzo duży problem by utrzymać się na Yagao. Ogólnie skład Gen.G jest naprawdę imponujący i cała piątka jest bardzo znana w świecie Ligi Legend to jednak gdy doszło do finału na T1 przebieg był bliźniaczo podobny do tych z ostatniego sezonu, gdzie T1 nie musiało się prezentować jakoś wyśmienicie by potem w finale kompletnie zestompować swoich oponentów.

Tak jak pisałem Gen.G ma wielkie nazwiska w swoim rosterze, ale wydaje mi się, że trochę brakuje im jakości na solo liniach co z najlepszymi drużynami burzy im całe makro w późniejszych fazach gry oraz rywale potrafią narzucić im warunki na jakich rozgrywane są walki drużynowe. Właśnie to w JD Gaming mnie w tym roku najbardziej zachwycało. Potrafili narzucić własne warunki wszystkim topowym drużynom w Chinach, a dziś dwie z nich bardzo dobrze radziły sobie w starciach z koreańskimi drużynami. Wydaje mi się, że JD Gaming to obecnie najlepsza ekipa na świecie i na tym turnieju mogą to udowodnić, a te spotkanie wygrają na 90%.

MeczTypKursBukmacher
JD Gaming – Gen.G11.60STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy Mid-Season Cup! FunPlus Phoenix vs Top Esports (Typ i analiza 28.05.2020)
Następny artykułPiątkowy młyn w Mid-Season Cup! DragonX vs Invictus Gaming (Typ i analiza 29.05.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.