Po pierwszym dniu mamy już kilka niespodzianek. Niewątpliwie jedną z nich jest 2-0 po stronie Excel UK, ale również i Vitality.bee. Dzisiejszy dzień może dać nam już kilka kluczowych odpowiedzi, albo kompletnie spłaszczyć stawkę walczących o awans do głównej drabinki. Według mnie ta druga opcja jest dużo bardziej prawdopodobna.

Excel UK rozpoczęło od ogrania najsłabszej ekipy w grupie FALKN i tutaj obyło się bez sensacji szybki meczyk na korzyść drużyny reprezentującej ligę UKLC. Jednak już sporą niespodziankę zrobili pokonując Berlin International Gaming. Oglądałem te spotkanie dość uważnie i samo Excel nie wywarło na mnie wielkiego wrażenia. Solo linie mocno przegrywały w farmie, a właściwie cała przewaga szła tylko i wyłącznie przez dolną alejkę, ale Hjarnan również dał się wyłapać 2-3 razy w dziwnych sytuacjach. Samo BIG popełniło masę błędów i po prostu rywale na tym skorzystali osiągając przewagę, której już nie oddali.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Origen pierwszy dzień można powiedzieć 'zgodnie z planem’, bo wygrali na ASUS ROG ELITE i przegrali na Rogue Esports Club. Również nie ma sensu skupiać się na pierwszym spotkaniu. W meczu na Rogue bardzo ryzykowna kompozycja z Garenem i Yuumi na dolnej alejce. Trudna do wykonania i nie wyszła im, ale sama pomysłowość draftowania ekipy Roisona godna podziwu, bo ułożyli dwie ciekawe kompozycje. Raz brakowało wykończenia.

Origen świetnie draftuje i rozumie swoje momenty siły. Widać, że są bardzo dobrze ułożoną drużyną i łatwo ocenić ich potencjał. Excel UK na chwilę obecną pokazało, że ma silną dolną alejkę i potrafią wykorzystać błędy rywali, ale ich gra makro jest raczej na niskim poziomie. Jeśli Origen nie popełni jakiś kardynalnych pomyłek powinni odnieść tutaj spokojne zwycięstwo i dam na nich 75% prognozę.

MeczTypKursBukmacher
Excel UK – Origen BCN22.30TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułRogue Esports Club po raz drugi! Tym razem przeciw Vitality.bee (Typ i analiza)
Następny artykułOstatnia szansa FALKN! Dziś zagrają na ASUS ROG ELITE (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.