Sporego farta miał zespół z Francji, bo awansując z trzeciego miejsca w Play Offach trafili na łatwiejszego rywala niż drugie w tabeli D1. Myślę, że Polska formacja mając możliwość wyboru rywala nawet nie wahałaby się chwili w wyborze właśnie Diabolus Esports, a nie MAD Lions, ale to już problem D1 i szczęście MSF.

Wczoraj obie ww. ekipy rozegrały ze sobą spotkanie grupowe, które dla jednych i drugich było bardzo ważne, ale z jednej ze stron wyglądało to tragicznie, bo gracze z Wysp zostali kompletnie zestompowani i niedopuszczeni do głosu nawet na chwilę przez całą 27 i pół minutową mapę. Można przegrać, ale nie w tak słabym stylu.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Najgorsze jest to, że to co było atutem zawodników z Wielkiej Brytanii, czyli dolna aleja w tym meczu wyglądała jak dwójka uczniaków pokornie odbierających lekcję od Neona i H1IVY, a Brytyjczycy wszystkie swoje trzy zwycięstwa zawdzięczają właśnie głównie bardzo dobrej grze Yusy i Hadowa. To olbrzymi problem, a czasu na poprawę zaledwie 24 godziny.

Dlatego też sądzę, że wiele w tym dwumeczu się nie zmieni i będzie to łatwe 2:0 dla ekipy z Francji, która zamelduje się w głównej drabince EU Masters. Mają lepszą dolną aleję, ale i na górnej Dan Dan dwukrotnie zniszczy Kerberosa, najsłabsze ogniwo Diabłów. Nie wiem jak dobrze musiałby zagrać leśnik i midlaner by urwać chociażby mapę nawet nie myśląc o awansie. Typ na zwycięstwo Misfits oceniam na 95%, a na 2:0 na 80%.

MeczTypKursBukmacher
Misfits Premier – Diabolus Esports11.35STS
Misfits Premier – Diabolus Esports1 (-1.5)2.13STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWielki finał w LCS NA! Team Liquid vs Team SoloMid (Typy i Analiza)
Następny artykułPostaw kupon i odbierz bonus od bukmachera Forbet
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.