Oczywiście nie mogło zabraknąć również analizy do drugiego półfinału. Według mnie ten półfinał bez względu na wynik skrywa zwycięzcę całego turnieju, ale jednak ja typuję tutaj wygraną Fnatic Rising chociaż według bukmacherów faworytem jest niemiecka drużyna SK Gaming Prime.

SK Gaming Prime wyeliminowało jednego z głównych faworytów turnieju, bardzo mocną ekipę LDLC, ale ta drużyna podobnie do Rogue zawodziła w tym turnieju i nie przypominała faworytów. Trzeba jednak oddać SK, że grają w miarę 'czysty’ turniej prócz jednej wpadki z Serbami jeszcze w fazie Play In. Ich mocną stroną jest na pewno zgranie, bo indywidualnie te statystyki nie wyglądają zbyt imponująco.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Dużo lepiej indywidualnie wygląda Fnatic Rising. Młodzi adepci tej wielkiej organizacji do czasu fazy Play Off wyglądali zdecydowanie najlepiej ze wszystkich drużyn, ale lekko moją pewnością zachwiał występ na Ventus, gdzie niespodziewanie męczyli się, a ja liczyłem na bardzo szybkie 2:0. Jednak prawa długich turniejów zawsze mówią o jednym słabszym dniu i mam nadzieję, że to już za nimi.

Jedyną moją obawą jest MagiFelix. Chłopak w solo kolejce jest totalnym kozakiem, a gdy przychodzi gra w drużynie w fazie offline to presja go zjada. Mam nadzieję, że przez te parę lat zdążył dojrzeć do wielkiego grania i chłopak wyląduje w LECu. Jeśli Szwed wytrzyma presję to jestem pewien, że szczególnie xMatty i Targamas zrobią różnicę w tym meczu i Fnatic da radę awansować nawet w dwóch mapach. Jednak mam wiele opcji na ten mecz pierwsza to handicap +1.5 mapy dla Fnatic z prognozą 9/10, druga to zwycięstwo Fnatic z prognozą 7/10, a trzecia 2:0 dla Fnatic z prognozą 5/10.

MeczTypKursBukmacher
SK Gaming Prime – Fnatic Rising2 (+1.5)1.42STS
SK Gaming Prime – Fnatic Rising22.30Etoto
SK Gaming Prime – Fnatic Rising0:24.20TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzy to będzie pojedynek w pełnym wymiarze czasowym? Myślę, że tak! MAD Lions vs Misfits Premier (Typ i Analiza)
Następny artykułRozpoczynamy Play Iny do MSI! Phong Vũ Buffalo vs Isurus Gaming (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.