Drugi i według mnie dużo bardziej ciekawy półfinał to starcie hiszpańsko-angielskie. Choć Fnatic Rising dość blado weszło w turniej to według mnie przed turniejem offline właśnie ww. dwójka zaczęła prezentować najwyższy poziom i tu jest zwycięzca EU Masters, ale jak wiadomo faza offline lubi rządzić się swoimi prawami, a najlepszym przykładem był ostatni zwycięzca Misfits Gaming.

Fnatic Rising tak jak wcześniej wspominałem dość ospale weszli w turniej i z szczególnie z Defusekids mieli bardzo duże problemy, ale od wygranej w grupie z LDLC ewidentnie nastąpił przełom i wyglądali niebo lepiej. Bez większych problemów w bardzo kontrolowany sposób pokonali w ćwierćfinale Devils.one 2:0 i przez dwie mapy oddali tylko sześć zabójstw. Do tego Bando i Nji zaczęli grać na takim poziomie na jakim tego oczekiwali wszyscy, bo xMatty i MagiFelix i Ronaldooo przez cały turniej spisywali się naprawdę dobrze.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jeśli chodzi o wysoki poziom to hiszpańska formacja utrzymuje go od samego początku turnieju. Vodafone na tym turnieju wygląda jakby byli czołgiem i walczyli na jakąś piechotę z procami. Każdego kolejnego rywala ogrywają bez żadnego problemu i aż ciężko pochwalić poszczególnego zawodnika, bo wszyscy utrzymują piekielnie wysoki poziom. Pytanie kto zatrzyma Th3Antonio na Cho’Gathcie?

Jako drużyna przeciwna naprawdę nie chcesz robić takich targetowych banów, ale sytuacja wręcz cie do tego zmusza, a przecież ten zawodnik górnej alejki nie pokazał nawet 25% swoich wyborów na górną aleją. Myślę, że w Vodafone drzemie jeszcze mnóstwo potencjału, który skrzętnie ukrywali lub po prostu nie musieli go jeszcze ujawniać, bo rywale ich do tego nie zmuszali. Teraz poprzeczka idzie w górę, ale myślę, że Fnatic stać maksymalnie na jedną mapę w tym starciu i jeśli miałbym pobawić się w typowanie dokładnego wyniku powiedziałbym 3:1 dla Vodafone, które awans zapewni sobie na 85% zaś over 3.5 map powinien wejść na 90%.

MeczTypKursBukmacher
Vodafone Giants – Fnatic Rising11.60STS
Vodafone Giants – Fnatic Risingover 3.5 map1.39eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPierwszy półfinał EU Masters! Mausesports vs BIG (Typ i analiza)
Następny artykułPodsumowanie września 2019!
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.