Oczywiście podobnie do Etoto również TOTALbet wystawia jeszcze błędne nazwy organizacji, a w tym wypadku Kingzone DragonX zmieniło nazwę na samo DragonX. Oczywiście na zwycięzce tej pary w finale czeka już Sandbox Gaming, które dziś pokonało T1 i myślę, że to DragonX będą ich oponentami w wielkim finale KeSPA Cup i samo DragonX powinno być jednym z faworytów w zbliżającym się wielkimi krokami Spring Splicie.

Bardzo fajny skład stworzyła na ten sezon organizacja DragonX, a najważniejsze wciąż bardzo młody i perspektywiczny. Najstarszy Deft ma 23 lata, a reszta poniżej 20stki. Oczywiście udało im się zrobić największy transfer w LCK, bo pozyskali Choviego z Griffin, który już zaczął im się odpłacać, bo półfinał to spora zasługa właśnie tego zawodnika. Brakuje jeszcze dobrej gry Pyosika, ale to jego pierwsze tak poważne wyzwanie, a w koreańskim soloQ pokazywał, że talent mechaniczny ma naprawdę wielki.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Rywalami DragonX będzie Afreeca Freecs, która może nie sensacyjnie, ale dość niespodziewanie wyeliminowała z turnieju Hanwhę Life Esports. Naprawdę sporo zmian w tej organizacji, ale mam mieszane uczucia co do nich. W lesie obecnie testują starego junglera Dreada i nowego Spiryta i tutaj może dojść do zmiany. Na pewno zmiany na środku, bo Ucal opuścił zespół i tutaj grać będzie Fly, ale również została wymieniona i cała dolna alejka za Aiminga i Senana grają tam Mystic oraz Jelly/BEN i tutaj mam zdecydowanie największe obawy o zachowanie pewnego poziomu mechanicznego na dolnej alejce.

Myślę, że cały snowball może iść właśnie przez dół DragonX. Deft i Keria już zmiażdżyli dużo lepszy duo botlane jakim jest Nuclear i BeryL, gdzie tam ich wręcz zestompowali. Doran da radę ustać na Kiina i nawet lekki deficyt tutaj nic nie pomoże. Las jest obecnie nie do ocenienia, a na midzie przeciwko Choviemu ciężko zrobić jakąkolwiek przewagę. Zdecydowanie największą przewagę DragonX osiąga na dolnej alejce i myślę, że jeśli Pyosik odpowiednio pod nich zagra skończy się tutaj 3:0 ewentualnie 3:1, bo na tym etapie drużyny jeszcze potrafią zrobić jakieś kardynalne błędy. Jednak na mój handicap -1.5 map daję 80% szans.

MeczTypKursBukmacher
Afreeca Freecs – DragonX2 (-1.5 map)1.72TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy 2020 rok! Sandbox Gaming vs T1 (Typy i analiza)
Następny artykułPodsumowanie grudnia 2019!
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.