Według mnie zdecydowanie ciekawsze starcie i jedne z dwóch, w których obie drużyny zasługują na półfinał, ale niestety ktoś już musi odpaść. Jestem absolutnie przekonany o tym, że ta para wyłoni nie tylko półfinalistę, ale wygrany dzisiejszego best of three zagra również w wielkim finale EU Masters.

MAD Lions na przestrzeni całego turnieju przeszło niesamowitą transformację. Gdy pierwszego dnia Play Inów przegrali trzy mapy zszokowali całą społeczność oglądającą turniej i wszyscy ich skreślili. Wystarczył jeden dzień do niesamowitej metamorfozy i od tamtej pory Hiszpanie notują osiem wygranych map z rzędu w tym tą jedną najwartościowszą na LDLC, jednego z głównym faworytów turnieju.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Od kompletnego skreślenia doszli do momentu, gdzie są uznawani również za faworytów EU Masters, ale według mnie mimo wszystko dziś odpadną. Splyce w fazie grupowej przegrali raz na SK Gaming Prime, a więc inną drużynę z Play Inów (W ogóle cała trójka tych drużyn weszła do ćwierćfinałów). Była to porażka w mojej opinii bardzo niefartowna, bo genialnie na Treshu pokazał się Doss i trzeba przyznać, że często miał przy tym masę szczęścia, ale w innych elementach na mapie Splyce wyglądało dużo lepiej tylko powrót do gry nie był już możliwy.

Swoje kolejne dwa spotkania wygrali bez większych problemów ładnie kontrolując całe gry. Widać, że Freeze gdyby nie kontuzje byłby teraz w LEC, ale i Hatrixx obecnie wygląda jak top 2 środkowych na turnieju. Trochę zbyt mało przekonująco gra Orome i tutaj na kreatywnego Yoppę będzie musiał pokazać dużo więcej. Jednak według mnie te Bo3 rozbije się o dolną aleję i wierzę w to, że Freeze i Prime będą wstanie zdominować Samuxa i Falco. Myślę, że jedna mapa to takie minimum jakie dziś Splyce zdobędzie, ale wydaje mi się, że są wstanie zameldować się w półfinale. Na +1.5 dam bardzo mocne 9/10, zaś na wygraną 6.5/10.

MeczTypKursBukmacher
MAD Lions – Splyce Vipers2(+1.5)1.36TOTALbet
MAD Lions – Splyce Vipers22.10Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy Ćwierćfinały EU Masters! BIG vs Misfits Premier (Typy i Analiza)
Następny artykułCzy to będzie pojedynek w pełnym wymiarze czasowym? Myślę, że tak! MAD Lions vs Misfits Premier (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.