Ruszają najbardziej prestiżowe polskie rozgrywki w League of Legends. Właściwie jest ich to trzecia odsłona, lecz pierwszy sezon nazwano 'zerowym’. Na starcie drugiego pojawiło się osiem ekip w tym dwóch beniaminków i właśnie jeden z n ich Piratesports podejmie bardzo znane Illuminar Gaming.

Piraci rzutem na taśmę dostali się do rozgrywek i nie mieli wiele czasu by złożyć zespół. Właściwie cała szóstka do organizacji weszła… cztery dni temu, a więc nie mieli sporo czasu na zgranie. Skład również nie jest za mocny lecz na pewno znany na polskiej scenie z Wyskiem, Snoowerem, Dambajem, blue45tym i Kackosem, ale według mnie jak ugrają parę map to będzie dla nich sukces.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jeśli chodzi o sukces to niewątpliwie potrzebuje go organizacja IHG. Ostatni sezon skończyli na trzecim miejscu i otarli się o wyjazd na EU Masters. Tutaj kadrowo wyglądają również na.. trzecie miejsce. Owszem do składu dołączyli Konektiv i Rybson co jest na pewno sporym wzmocnieniem ale Rogue Esports i Devils.one również mają naprawdę silne rostery.

Jednak skupmy się na tym spotkaniu i dlaczego IHG powinno je wygrać. Myślę, że Piraci zagrają bardziej jak drużyna z soloq niż zorganizowana ekipa, a IHG mimo wszystko intensywnie trenowało i nawet jak nie błyszczeli formą przed startem Ultraligi to jednak z takim zlepkiem powinni sobie poradzić i dam tu bardzo mocne 90% na wygraną IHG.

MeczTypKursBukmacher
Illuminar Gaming – Piratesports11.45STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułStarcie gigantów w LEC! G2 Esports vs Fnatic (Typ i Analiza)
Następny artykułZaczynamy trzeci tydzień LCK! Griffin vs KT Rolster (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.