Na dziś przygotowałem tylko jedno spotkanie głównie przez to, że polskie buki się mocno schytrzyły i z dodatkowych typów nie ma czasu map, a nawet ilości pokonanych smoków. Niestety 1-2 oferta dziś na kolana nie powala i dlatego jedno spotkanie, ale według mnie niezwykle ciekawe, bo szczególnie TSM fatalnie rozpoczęło Spring Split i zaczyna się tam robić gorąco.

Najpierw ponad godzinna gra na Immortals, gdzie przegrali mając 4/0/4 Sennę, co według mnie jest naprawdę dużą sztuką i sam Kobbe powinien tę grę ugrać. Potem dość spodziewana wtopa na Team Liquid. Mimo aż trzech zmian i ściągnięcia Dardocha, Kobbe i Biofrosta to według mnie TSM dalej ma beznadziejną ekipę i właściwie zostawiłbym tam tylko Kobbe i na nim zbudował skład już dawno pożegnałbym legendarnego Bjergsena, który jest tam już od sześciu lat, ale 2-3 lata temu przestał się rozwijać, a raczej zaczął się zwijać.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Evil Geniuses to oczywiście nowa organizacja na scenie LCS dlatego też cały skład jest nowy i na pewno to najciekawsza mieszanka jaka jest w Ameryce na górze Kumo, w lesie Svenskeren, na środku Jiizuke oraz na dolnej alejce Bang i Zeyzal. Bardzo fajne połączenie i szczególnie silna dolna alejka, w końcu jest tam ex mistrz świata. Na chwilę obecną brak trochę zgrania i choć udało się wygrać na 100 Thieves to wczoraj wręcz niewytłumaczalna porażka na Golden Guardians, gdzie mieli kontrolę i nafeedowanego Aatroxa.

Jednak widać, że EG mimo jeszcze błędów komunikacyjnych gra bardzo agresywnie i nie boi się podejmować ryzyka, z kolei TSM na chwilę obecną grają naprawdę słabo i statycznie. Choć cała Ameryka zwykle wygląda bardzo defensywnie to TSM wygląda tak, że w ogóle nie chcą podejmować ofensywnych zagrań. Nie wiem czy to kwestia marki organizacji, czy trenera, ale zawodnicy przechodzący do TSM wyglądają potem dużo gorzej i na razie od 2-3 to się mocno potwierdza. Tutaj myślę, że tylko naprawdę duże błędy Evil Geniuses mogą dać pierwszą mapę dla TSM. Wydaje mi się, że jest duża przewaga na dolnej alejce, ale i na górze na korzyść EG dlatego też wchodzę w nich z 75% prognozą.

MeczTypKursBukmacher
Evil Geniuses – Team SoloMid12.10STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPolski pojedynek na dolnej alejce! Team Vitality vs Rogue (Typy i analiza 01.02.2020)
Następny artykułStartuje LCK! Sandbox Gaming vs APK Prince (Typ i analiza 06.02.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.