Wyjątkowo wtorkowe zmagania zaczynamy od ostatniego spotkania dnia i wielkie widowisko to nie będzie, bo obie ekipy stoczą bój o ostatnie miejsce w tabeli i żadnej z tych drużyn nie widzę w Play Offach chociaż to ostatecznie AVEZ powinno być wyżej to dysproporcja między ekipami w tym sezonie jest bardzo zauważalna i mimo zatrzymania rosteru to nie wystarczy do awansu.

Zaczniemy jednak od Diablo.Chairs, które zaczęło od 0-2 przegrywając na PRIDE i Devils.One. Już po pierwszym tygodniu stali się naturalnymi kandydatami do ostatniego miejsca, bo właściwie jeszcze mogą powalczyć tylko z AVEZ. Jednak patrząc na ich słabość w późnych etapach gry to jeszcze dużo wody upłynie zanim podejmą rękawicę na te bardziej doświadczone ekipy i nawet jak bardzo nie odstają mechanicznie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

To jednak AVEZ ma już praktycznie cały rok grania w jednym składzie i w tamtym sezonie przecież wyglądało to bardzo dobrze, a czasem wręcz rewelacyjnie i można powiedzieć, że zostali nawet czarnym koniem Ultraligi. Owszem w tamtym tygodniu zaliczyli 0-2, ale zestaw rywali naprawdę mocny, bo grali już z AGO Rogue i Illuminar Gaming, a więc nie oszukujmy się z absolutną topką w tym sezonie.

Chociaż Bolszak to wciąż 'coin flip’ to jednak AVEZ ma sporą przewagę na środku oraz dolnej alei. Nawet Czaru vs Bolszak uznałbym na remis, a jak Czaru dostałby Mordekaisera to nawet na plus dla AVEZ, bo gra bardzo mądrze, a Unknown czasem jednak jest zbyt agresywny. Do tego dochodzi też bardzo słaby późny etap gry w wykonaniu Diablo.Chairs. Tego elementu zwykle się nie trenuje i przychodzi on z rozegranymi mapami. Doskonale było to widać podczas spotkania z PRIDE, gdzie prócz forsowania walk i liczenia, że uzyskają jakąś przewagę nie potrafili podejść pod neutralne obiekty czy manipulować liniami minionów. Myślę, że bukmacherzy mocno sugerowali się wynikami z pierwszego tygodnia, ale nie spojrzeli z jakimi ekipami przyszło im się mierzyć. Dlatego też stawiam tu na AVEZ z 80% prognozą.

MeczTypKursBukmacher
AVEZ – Diablo.Chairs11.78Totolotek

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totolotek zezwolenie Ministra Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułOtwarcie sezonu z wysokiego C! T1 vs Damwon Gaming (Typ i analiza 05.02.2020)
Następny artykułWtorkowy hit! Illuminar Gaming vs K1CK Neosurf (Typ i analiza 04.02.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.