Prawdziwy sprawdzian czeka zawodników IHG w tym tygodniu. Najpierw zagrają z devils.one, a potem z Wisłą Płock, a więc zestaw drużyn na tyle mocny by sprawdzić, w którym miejscu obecnie są zawodnicy VoVa, ale podobna sytuacja będzie również u Nafciarzy, bo oni w tym tygodniu zagrają z Rogue i IHG.

Można powiedzieć, że Wisła Płock rozegra trzy najtrudniejsze mecze z rzędu, bo jak wiadomo w drugim spotkaniu pierwszego tygodnia zagrali z D1 i dobrze nie będą wspominać tego spotkania. Szybki i raczej dość niespodziewany stomp po naprawdę dobrej mapie i wygranej na PRIDE, ale wychodzi na to, że ci ostatni są kompletnie bez formy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jeśli chodzi o formę to nie można odmówić jej zawodnikom Illuminar Gaming, którzy w efektowny sposób rozpoczęli drugi sezon Ultraligi, ale przeciwnicy nie byli zbyt wymagający i dla nich prawdziwe granie dopiero się rozpocznie. Jednak mimo wszystko trzeba pochwalić cały skład, który w pierwszym tygodniu wyglądał imponująco.

Według mnie Wisła może postawić się tylko na górnej alei, gdzie mają Unknowna, ale jak patrzę na dolną alejkę i duet Puki Style&Delord na Renifera i Pyrkę to spodziewam się totalnej dominacji zespołu IHG, a również w lesie jak i na środku powinni mieć przewagę. Dlatego też bez chwili zawahania wchodzę w wygraną IHG z wysoką 85% prognozą.

MeczTypKursBukmacher
Wisła Płock – Illuminar Gaming21.40STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułRewanż za MSI? Team Liquid vs G2 Esports (Typ i Analiza)
Następny artykułCzy mistrzowie wreszcie się przełamią? SK Telecom T1 vs KT Rolster (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.