Pierwszy tydzień poszedł bardzo średnio, bo zaledwie 2/5 w typach choć otarłem się o wejście fajnego kursu. Niestety w sobotę przez brak czasu nie zamieściłem analiz, a byłoby 3/3, ale walczymy dalej i w ten weekend analiz powinno pojawić się dużo więcej. Zaczynamy od porażki Misfits i myślę, że w tę stronę będzie to nie ostatni typ, bo to Misfits wypadło zdecydowanie najgorzej w pierwszym tygodniu LEC.

Choć ostatnie miejsce dzierżą razem z dwiema ekipami to jednak tam było widać choć zalążek dobrej gry i trochę pomysłu, a w Misfits nie było dosłownie niczego. Zresztą średnio minus 4k golda w piętnastej minucie, czy -409 sztuk złota co minutę przez cały okres mapy to są statystyki tragiczne, a i kompozycje szczególnie ta z pierwszej gry na Rogue wręcz absurdalne i nie trzymające się żadnego pomysłu. Myślę, że dopóki Febiven będzie grał na środku ta ekipa nie złapie żadnej synergii dlatego też będą przegrywać mecz za meczem.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

SK Gaming może nie pokazało się z jakiejś wybitnej strony, ale pierwszą i dotychczas najdłuższą mapę w Spring Split 2020 w LEC udało się wygrać, a to naprawdę dobry prognostyk, bo mimo, że w meczu z Team Vitality pojawiło się trochę błędów to wygrana późna faza mocno buduje zespół. Widać, że w bardzo dobrej dyspozycji jest dolna aleja i szczególnie w Crownshocie mają wielkie oparcie, ale i Jenax powinien tutaj odgrywać sporą rolę.

SK Gaming nie wygląda wybitnie i zapewne przegrałoby z… AGO Rogue, ale ekipa z Ultraligi by wręcz rozniosła Misfits. W takim składzie Misfits po prostu straci cały Spring Split i kto wie może dostąpią zaszczytu przegrania go do zera. Wiadomo, że to był pierwszy tydzień i nie można aż tak na zaś prorokować, ale na chwilę obecną wygląda to beznadziejnie i nie zmienią tego w tydzień czy też dwa dlatego też konsekwentnie będę przeciw nim grał. SK Gaming nie popełni tylu błędów by dać szanse na wygraną Misfits i oceniam szansę tego typu na 85%.

MeczTypKursBukmacher
Misfits – SK Gaming21.70LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułHit dnia w Ultralidze! K1CK Neosurf vs Piratesports (Typ i analiza 28.01.2020)
Następny artykułHitowe starcie drugiego tygodnia! Rogue vs Origen (Typy i analiza 31.01.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.