Mistrzowie wiosennego splitu w końcu przełamali się i zakończyli serię pięciu porażek z rzędu. Ważne, że odnieśli pierwsze zwycięstwo bez straty mapy w letnim sezonie, ale jeszcze ważniejsze będzie teraz udowodnienie tego, że forma idzie w górę, a zwycięstwo na KT Rolster nie było przypadkowe.

Kolejny rywal jest ciut lepszy, bo Gen.G obecnie znajduje się nawet na miejscu premiowanym awansem do Play Offów, a więc warto z takimi zespołami zbierać punkty. Ekipa Peanuta tak jak zakładałem przegrała z Sandbox Gaming i to bez wywalczenia żadnej mapy, a pierwsza odsłona tego spotkania może długo siedzieć im w pamięci.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

SKT z kolei tak jak pisałem 2:0, ale czy gładkie? Szczególnie w pierwszej mapie pojawiło się dużo błędów, ale tak jak pisałem ciśnienie na nich jest naprawdę wysokie, a z każdą wygraną mapą będzie spadać i dawać im więcej luzu. W końcu bardzo fajne rozpoznanie mocnych punktów w mecie i egzekucja w ich wykonaniu.

Myślę, że w tym spotkaniu żadna ze stron nie będzie miała przewagi psychologicznej, a więc zdecyduje czynnik ludzki. Myślę, że SKT tym spotkaniem z KT Rolster przełamało się na dobre i zacznie swój marsz w górę tabeli, by na koniec sezonu zameldować się w piątce najlepszych drużyn. Myślę, że zdadzą ten sprawdzian, a na mój typ dam 80% szans.

MeczTypKursBukmacher
Gen.G – SK Telecom T121.57STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTo nie będzie łatwy dzień dla Amerykanów! Team SoloMid vs G2 Esports (Typ i Analiza)
Następny artykułPodsumowanie Czerwca!
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.