Kolejny 'długoterminowy typ’ z pierwszej kolejki LPL i tym razem przenosimy się do ekip, które w okienku transferowym i zobaczymy tutaj praktycznie kompletnie nowe Vici Gaming oraz bardzo mocno odmienione Bilibili Gaming. Na pewno typowanie takich spotkań nie należy do najłatwiejszych, ale myślę, że właśnie w takich pojedynkach można wyłapać najfajniejsze value i właśnie na takowe będę tutaj polować.

Bilibili Gaming po świetnym Summer Splicie nie chcieli zwalniać tempa i chociaż nie udało się utrzymać w zespole Kuro, który wrócił do LCK, a dokładnie do KT Rolster, ale w drugą stronę poszedł Kingen, a również do składu dołączyli FoFo z J Team oraz Moonlight z rodzimej akademii. Ciężko jest na sucho ocenić skład, bo w Demacia Cup pokazywał się cały roster i tam turniej skończyli na ćwierćfinale, ale ja uważam, że lepsi niż w poprzednim splicie nie będą, a inni nie próżnowali i się zbroili.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

W tym 'wyścigu zbrojeń’ na pewno jednych z najbardziej imponujących wzmocnień dokonało Vici Gaming i śmiało mogę powiedzieć, że piętnaste miejsce im nie grozi, a takie właśnie zajęli w ostatnim splicie. Zdecydowanie największe wzmocnienie to dolna alejka i duet IBoy z Edward Gaming oraz Maestro z LNG, ale również bardzo utalentowany Forge na środkowej alejce będzie mógł pokazać, że granie w akademiach to dla niego dużo za mało.

Patrząc na zmiany w obydwu zespołach nie można odnieść wrażenia, że to Vici Gaming zrobiło dużo więcej w tym okienku transferowym. Oczywiście w poprzednim sezonie na Bilibili Gaming mieli 0-4, ale już Demacia Cup i dojście Vici do półfinału (ostatecznie czwarte miejsce) pokazało, że to będzie kompletnie inna ekipa i w tym sezonie trzeba będzie się z nimi realnie liczyć. Myślę, że Bilibili będzie jednak słabsze bez Kuro i może być to pierwsza niespodzianka w tym sezonie LPL. Na ugranie mapy przez Vici Gaming dam 80% szans.

MeczTypKursBukmacher
Vici Gaming – Bilibili Gaming1 (+1.5 map)1.45BetClic

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetClic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.11.2017;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPierwsza kolejka LPL! Oh My God vs JD Gaming (Typ i analiza 14.01.2020)
Następny artykułBonus powitalny 20 PLN bez depozytu od TotalBet. Premia do 5000 na start!
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.